Uchwyt z ładowaniem indukcyjnym BURY PowerMount System 10 PowerKit Qi

4023032187521

BURY S10 PowerKit Qi

Nowość

Innowacyjny modułowy uchwyt samochodowy!

Więcej szczegółów

499,00 zł

1 Przedmiot

- +

 
Opis

Jako wiodąca firma specjalizująca się w integracji urządzeń elektronicznych w samochodach, BURY stawia na innowacyjne rozwiązania łączące w sobie zalety najwyższej funkcjonalności. Systemy uchwytów i systemy ładowania, takie jak System 8 czy System 9, są znane i cenione przez klientów na całym świecie. Dzięki opracowaniu koncepcji modułowego systemu uchwytów o wielu funkcjach firma BURY wyznaczyła właśnie nowy trend w świecie akcesoriów samochodowych.


Komfortowe wyposażenie jest dziś jednym z najważniejszych czynników wpływających na nasze dobre samopoczucie w samochodzie. Tym bardziej istotne wydaje się być możliwie najlepsze dostosowanie zintegrowanych urządzeń i systemów pod kątem indywidualnych potrzeb danego użytkownika. Każdy z nich posiada bowiem własne wyobrażenia oraz oczekiwania co do funkcjonalności oraz urządzeń zintegrowanych w samochodzie. System musi więc podołać wielu stawianym mu wymaganiom.

S10_powerchargeQI_10.jpeg


SYSTEM POWERMOUNT: Szlachetny design w synergii z licznymi funkcjami
Swoim nowym systemem POWERMOUNT firma BURY udowadnia, że temu wyzwaniu może sprostać wyłącznie nowoczesny i uniwersalny produkt. Jego modułowa konstrukcja, którą można adaptować zarówno do stale rosnących wymagań użytkownika, jak i stosownie do postępu technologicznego, to nowa i unikalna na rynku koncepcja produktu. Właśnie ta zmienność oraz kompatybilność produktów rodziny POWERMOUNT oferuje klientowi szeroki zakres zalet i funkcji. Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów system idealnie dopasowuje się do każdego nowoczesnego kokpitu samochodowego. W przypadku zmiany samochodu system można łatwo, bez pozostawiania śladów, usunąć z wnętrza pojazdu i od razu zastosować w innym.

POWERBASE: Pewna podstawa
Podstawą systemu POWERMOUNT jest POWERBASE. Można go montować w pojeździe zarówno w sposób przenośny jak i na stałe. Służy jako bezpieczny slot mocujący do zasilania energią elektryczną wszystkich zestawów dodatkowych POWERMOUNT. W zależności od życzeń klienta, rodzaju samochodu oraz przeznaczenia, można go ulokować w dowolnym miejscu w samochodzie: na desce rozdzielczej, na tunelu środkowym, a dla pasażerów – w obszarze tylnego siedzenia. Montaż na stałe odbywa się za pomocą wkrętów, a montaż tymczasowy - dołączanych do zestawu pasków dwustronnej taśmy klejącej. Dzięki tym paskom w każdej chwili możliwy jest szybki i nie pozostawiający śladów demontaż podstawy. Gdy do POWERBASE nie jest podłączony żaden zestaw dodatkowy, specjalna klapka zabezpieczająca chroni go przed wnikaniem do wewnątrz kurzu oraz innych ciał obcych.

POWERFLEX i POWERCRADLE PASSIVE/POWERCHARGE: Bezkonkurencyjny duet dla smartfona
Aby połączyć podstawę POWERBASE ze smartfonem, zaprojektowany został uchwyt POWERFLEX, który za pomocą specjalnych zaczepów zatrzaskiwany jest w podstawie. Elastyczne, regulowane ramię 3D umożliwia użytkownikowi ustawienie dowolnej pozycji i gwarantuje optymalną jakość oglądu oraz obsługi umieszczonego w nim bezpiecznie smartfona. W zależności od życzeń klienta dostępne są trzy warianty uchwytów o szerokim zakresie funkcji. Dzięki magnetycznemu połączeniu bagnetowemu wybrany uchwyt można łatwo i bezpiecznie umieszczać na ramieniu POWERFLEX.

System przeznaczony jest dla smartfonów o szerokości 60 - 90 mm. Model podstawowy, uchwyt uniwersalny POWERCRADLE PASSIVE, zapewnia prawie wszystkim topowym modelom smartfonów pewne i bezpieczne trzymanie – nawet w etui ochronnym. Wewnętrzne powierzchnie trzymające i powierzchnie odkładcze pokryte są miękką powłoką, która skutecznie chroni smartfon przed zarysowaniem podczas wkładania i wyjmowania z uchwytu.

Uchwyt POWERCHARGE Qi jest natomiast najbardziej komfortowym rozwiązaniem najwyższej jakości. Wszystkie funkcje oraz zalety pozostałych modułów uzupełniane są tutaj o ładowanie bezprzewodowe. Jeśli telefon umieszczony jest w uchwycie, smartfon jest automatycznie ładowany indukcyjnie mocą 5W, zgodnie z ogólnie przyjętym standardem Qi.
Napisz recenzję

Uchwyt z ładowaniem indukcyjnym BURY PowerMount System 10 PowerKit Qi

Innowacyjny modułowy uchwyt samochodowy!

Napisz recenzję

 
Komentarze(1)
2017-11-30

Bezkonkurencyjny!!!

Nie mogłem znaleźć uchwytu do szyby z indukcją, więc kupiłem ten. Okazało się, że jakość wykonania i komfort użytkowania (zamontowałem przy schowku) przerosła moje oczekiwania. Czekam teraz na dyfuzor do zapachów. :-)

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

Napisz swoją opinię !

30 Inne produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: