Pozostałe 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 72 elementów
 • 757,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku. Ledlenser H14R.2 jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna.

 • 22,00 zł

  Latarka Ledlenser K2 to urządzenie, które mierzy zaledwie 52 mm długości, ale mocą nie ustępuje klasycznym latarkom. Strumień światła wynosi 20 lumenów, a zasięg to 20 metrów. Przypnij ją do kluczy, do portfela czy do paska i bądź przygotowany na ograniczone warunki oświetleniowe.

 • 30,00 zł

  SolidLine to linia latarek marki Ledlenser, która charakteryzuje się wytrzymałością. Urządzenia znajdą zastosowanie podczas nocnych podróży czy spacerów z psem po parku. Ledlenser SL-PRO25 posiada klasę wodoszczelności IP54, a jej zasięg to 60 metrów. Dodatkowo latarka wysyła strumień światła wynoszący 25 lumenów. 

 • 670,00 zł

  MaxCom Smart MS459 Harmony  to telefon, który świetnie odnajdzie się w roli pierwszego smartfona. Duży wyświetlacz i intuicyjna obsługa zagwarantują łatwy start. Funkcja SOS zapewni szybkie i automatyczne połączenie z wybraną osobą lub wysłanie wiadomości SMS z informacjami o lokalizacji. 

 • 176,00 zł

  Latarki z serii L charakteryzują się dużym strumieniem światła przy niewielkiej wadze.  Ledlenser L7 posiada wytrzymałą obudowę oraz wodoszczelność klasy IPX4. Dodatkowo jej maksymalny czas świecenia wynosi 42 godziny.

 • 224,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku. Ledlenser H6 jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna.

 • 35,00 zł

  Latarka Ledlenser K1 to urządzenie, które mierzy zaledwie 44 mm długości, ale mocą nie ustępuje klasycznym latarkom. Strumień światła wynosi 17 lumenów, a zasięg to 16 metrów. Przypnij ją do kluczy, do portfela czy do paska i bądź przygotowany na ograniczone warunki oświetleniowe. 

 • 111,00 zł

  Latarki czołowe z serii NEO zostały stworzone dla aktywnych. Ledlenser NEO jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 162,00 zł

  Ledlenser P4X to miniaturowa latarka, która zasilana jest przez baterie. Zasięg światła urządzenia to 80 merów a strumień 120 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło i bezpieczeństwa.

 • 68,00 zł

  Latarka Ledlenser K3 to urządzenie, które mierzy zaledwie 77 mm długości, ale mocą nie ustępuje klasycznym latarkom. Strumień światła wynosi 14 lumenów, a zasięg to 33 metry. Przypnij ją do kluczy, do portfela czy do paska i bądź przygotowany na ograniczone warunki oświetleniowe.

 • 244,00 zł

  Pendrive Samsung FIT Plus wyróżnia się wtykiem USB 3.1. Urządzenie idealnie leży w dłoni, a niewielkie rozmiary sprawiają, że może pozostać podłączony do urządzenia nawet podczas przenoszenia.. Styl, prędkość i niezawodność - brzmi perfekcyjnie.

 • 166,00 zł

  Router marki Huawei charakteryzuje się nawiązywaniem połączenia z siecią LTE z prędkością do 150 Mb/s, dzięki czemu korzystanie z internetu jest szybkie i wygodne. Obsługa do 16 użytkowników przez Wi-Fi sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się w domu, ale też w małym biurze.

 • 152,00 zł

  Ładowarka Huawei CP-81 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu bez problemu zmieścisz ją do małej torby czy niewielkiego plecaka. W zestawie z ładowarką znajdziesz oryginalny kabel z końcówką USB typ C. Dodatkowo 65 W zagwarantuje szybkie i bezpieczne ładowanie.

 • 365,00 zł

  Huawei Giftbox wyposażony został w ładowarkę bezprzewodową CP60, kartę pamięci NM o pojemności 128 GB oraz z kabla USB typ C. Każde z tych urządzeń wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem oraz użyciem najwyższej jakości rozwiązań. 

 • 201,00 zł

  Ledlenser P5 to miniaturowa latarka, która zasilana jest przez baterie. Zasięg światła urządzenia to 120 merów a strumień 140 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło i bezpieczeństwa.

 • 363,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku. Ledlenser H8R jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna.

Pokazuje 1 - 16 z 72 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów