Telefony 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 83 elementów
 • 240,00 zł

  MaxCom MM750 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Ważną funkcjonalnością jest wbudowana latarka, która może okazać się niezbędna w najmniej oczekiwanym momencie. Bądź zawsze przygotowany.

 • 251,00 zł

  MaxCom MM134 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM721 wyposażony jest w duże i podświetlane klawisze, dzięki którym bez problemu obsłużysz telefon nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. 

 • 52,00 zł

  MaxCom MM134 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM134 wyposażony jest w miejsce na dwie karty SIM, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne korzystanie z numeru prywatnego i służbowego, albo numeru krajowego i przeznaczonego do rozmów zagranicznych.

 • 141,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom w kolorze czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duży, czytelny wyświetlacz o przekątnej 2.8 cala oraz czytnik kart MicroSD. Bateria o pojemności 900 mAh zapewni odpowiednio długą pracę urządzenia. Obsługuje dwie karty SIM.

 • 199,00 zł

  MAXCOM Classic MM320 to klasyczne urządzenie, wyróżniające się dużym wyświetlaczem. Łączy w sobie tradycyjne korzystanie z użyciem klawiszy, a równocześnie oferuje 3,2 calowy ekran. Aparat o rozdzielczości 2 MP pozwoli na utrwalenie najważniejszych momentów, natomiast duża pojemność baterii zagwarantuje długą pracę. Minimalistyczny design zadowoli nawet...

 • 220,00 zł

  Telefon marki MaxCom to urządzenie z piękną i klasyczną konstrukcją. Odpowiednie materiały obudowy sprawiają, że nie zmienia ona koloru nawet po zarysowaniu. Prócz tego telefon wygląda świetnie bez względu na sposób użytkowania. Dzięki możliwości włożenia karty microSD, możesz kolekcjonować i odtwarzać zdjęcia czy ulubioną muzykę. Dodatkowo telefon...

 • 69,00 zł

  KXT 709 marki MaxCom to telefon stacjonarny z wygodną klawiaturą. Urządzenie posiada niebieski podświetlany wyświetlacz pokazujący godzinę i datę. Telefon posiada pamięć 99 połączeń przychodzących oraz 18 wychodzących. Całości dopełnia tryb głośnomówiący. Produkt dostępny w kolorze czarno-srebrnym.

 • 142,00 zł

  Telefon MaxCom MM236 to tradycyjny klawiszowiec, który łączy w sobie kompaktowy rozmiar, wygodną obsługę i dostęp do multimediów. Aparat pozwoli na uwiecznianie wielu ważnych chwil, natomiast radio FM zapewni długie godziny ulubionych audycji. Urządzenie zostało skonstruowane z najwyższą precyzją i wyróżnia się eleganckim designem. Produkt dostępny w...

 • 239,00 zł

  MaxStrong MM920 wyróżnia się wyjątkową solidnością – jest odporny na wodę, kurz i błoto. Ze względu na ergonomiczną budowę świetnie leży w dłoni. Jest wygodny w obsłudze i posiada duże klawisze. Dzięki dodatkowym funkcjom i multimediom  – latarce, radio, aparacie – posłuży również do rozrywki.

 • 346,00 zł

  Classic MM320 marki MaxCom to klasyczny telefon z dedykowaną klawiaturą i wyraźnym, 3,2-calowym ekranem. Urządzenie łączy w sobie tradycyjny wygląd i nowoczesną technologię. Telefon jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest aparat o matrycy 5 Mpx i książka telefoniczna z pojemnością aż do 500 pozycji. Bateria wystarcza na aż 300 godzin w...

 • 199,00 zł

  Classic MM320 łączy w sobie tradycyjny wygląd i nowoczesną technologię. Telefon jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest duży wyświetlacz o przekątnej 3,2”, gwarantujący komfort użytkowania. Bateria wystarcza na aż 300 godzin w trybie czuwania. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 82,00 zł

  Maxton M60 jest klasycznym i prostym w obsłudze telefonem. Urządzenie ma dużą czcionkę i wygodne menu, dzięki czemu komfort użytkowania jest wysoki. Dodatkowym atutem jest książka telefoniczna o pojemności do 500 wpisów. Zastosowanie technologii Dual Sim umożliwia przechowywanie zarówno kontaktów prywatnych, jak i zawodowych. Produkt dostępny w kolorze...

 • 123,00 zł

  MM818 od firmy MaxCom to klasyczny telefon z klapką. Urządzenie jest proste w obsłudze, a dzięki małym wymiarom i niewielkiej wadze również wygodne w codziennym użytkowaniu. Wytrzymała bateria 750 mAh zapewnia wiele godzin nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania. Do dyspozycji użytkowników jest również aparat o matrycy 0,3 Mpx, pozwalający robić...

 • 65,00 zł

  MaxCom Maxton M55 to klasyczny telefon komórkowy. Dzięki wytrzymałej baterii 500mAh telefon M55 wytrzyma nawet do czterech dni w trybie czuwania lub 4,5 godziny rozmów. 

 • 123,00 zł

  Klasyczny telefon z klapką firmy MaxCom w kolorze czerwono-czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duże, podświetlane klawisze, aparat 0.3 oraz czytnik kart MicroSD. Produkt ma również specjalny przycisk SOS pozwalający wezwać pomoc. Obsługuje dwie karty SIM.

Pokazuje 1 - 16 z 83 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów