Telefony 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 68 elementów
 • 159,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  NOKIA 216 DUAL SIM Aplikacje. Muzyka. Zdjęcia selfie. Wszystko w komplecie. Przedstawiamy model Nokia 216 Dual SIM — z łącznością internetową i nieprzerwanym dostępem do wszystkiego, co uwielbiasz.

 • 240,00 zł

  MaxCom MM750 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Ważną funkcjonalnością jest wbudowana latarka, która może okazać się niezbędna w najmniej oczekiwanym momencie. Bądź zawsze przygotowany.

 • 297,00 zł

  MaxCom MM134 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM721 wyposażony jest w duże i podświetlane klawisze, dzięki którym bez problemu obsłużysz telefon nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. 

 • 52,00 zł

  MaxCom MM135 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM135 wyposażony jest w miejsce na dwie karty SIM, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne korzystanie z numeru prywatnego i służbowego, albo numeru krajowego i przeznaczonego do rozmów zagranicznych.

 • 239,00 zł

  MaxStrong MM920 wyróżnia się wyjątkową solidnością – jest odporny na wodę, kurz i błoto. Ze względu na ergonomiczną budowę świetnie leży w dłoni. Jest wygodny w obsłudze i posiada duże klawisze. Dzięki dodatkowym funkcjom i multimediom  – latarce, radio, aparacie – posłuży również do rozrywki.

 • 346,00 zł

  Classic MM320 marki MaxCom to klasyczny telefon z dedykowaną klawiaturą i wyraźnym, 3,2-calowym ekranem. Urządzenie łączy w sobie tradycyjny wygląd i nowoczesną technologię. Telefon jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest aparat o matrycy 5 Mpx i książka telefoniczna z pojemnością aż do 500 pozycji. Bateria wystarcza na aż 300 godzin w...

 • 65,00 zł

  MaxCom Maxton M55 to klasyczny telefon komórkowy. Dzięki wytrzymałej baterii 500mAh telefon M55 wytrzyma nawet do czterech dni w trybie czuwania lub 4,5 godziny rozmów. 

 • 252,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom w kolorze czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duży, czytelny wyświetlacz o przekątnej 2.8 cala oraz aparat o rozdzielczości 2 Megapixeli. Bateria o pojemności 1200 mAh zapewni odpowiednio długą pracę urządzenia. 

 • 88,00 zł

  MAXCOM Comfort MM428 to urządzenie idealne dla seniorów – ma duże klawisze, przejrzyste MENU oraz wytrzymałą budowę. Dzięki funkcji SOS można natychmiast powiadomić przypisaną osobę, co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika w kryzysowych sytuacjach. Latarka oraz radio FM świadczą o wielofunkcyjności telefonu.  

 • 55,00 zł

  Allview M8 Stark to prosty, kompaktowy telefon, który wyróżnia się miejscem na dwie karty SIM. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się za granicą lub w przypadku, kiedy posiadasz dodatkowy numer służbowy. Zapomnij o noszeniu dwóch urządzeń jednocześnie. M8 Stark ułatwia życie. 

 • 121,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom w kolorze srebrnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duży, czytelny wyświetlacz 2.8 i aparat VGA. Obsługuje dwie karty SIM.

 • 156,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom w kolorze czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duże, podświetlane klawisze oraz czytnik kart MicroSD. Produkt ma również specjalny przycisk SOS pozwalający wezwać pomoc. Idealny dla seniorów.

 • 142,00 zł

  MM235 firmy MaxCom to klasyczny telefon z klawiaturą klawiszową. Urządzenie operuje wytrzymałą baterią 700 mAh, która pozwala mu na aż 4 dni aktywności w trybie czuwania. Ponadto telefon działa w technologii Dual Sim, dzięki czemu można w nim przechowywać zarówno prywatne, jak i zawodowe kontakty. Dodatkową pomocą będzie książka adresowa, zdolna pomieścić...

 • 133,00 zł

  Klasyczny telefon z klapką firmy MaxCom w kolorze czerwono-czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duże, podświetlane klawisze, aparat 0.3 oraz czytnik kart MicroSD. Produkt ma również specjalny przycisk SOS pozwalający wezwać pomoc. Obsługuje dwie karty SIM.

 • 349,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom z klapką oraz dedykowaną klawiaturą. Bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze urządzenie zostało wyposażone w aparat o matrycy 2 Mpx. Odpowiednio długi czas pracy zapewnia wytrzymała bateria o pojemności 1000 mAh, wystarczająca na aż 150 godzin w trybie czuwania. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.

 • 133,00 zł

  MM818 od firmy MaxCom to klasyczny telefon z klapką. Urządzenie jest proste w obsłudze, a dzięki małym wymiarom i niewielkiej wadze również wygodne w codziennym użytkowaniu. Wytrzymała bateria 750 mAh zapewnia wiele godzin nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania. Do dyspozycji użytkowników jest również aparat o matrycy 0,3 Mpx, pozwalający robić...

Pokazuje 1 - 16 z 68 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów