Telefony 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 61 elementów
 • 136,00 zł

  MaxCom MM471 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM471 wyposażony został w aparat o rozdzielczości 2 Mpx, dzięki czemu będziesz mógł uwiecznić najważniejsze chwile. Miejsce na karte microSD sprawia, że masz możliwość przechowywania aż 64 GB plików.

 • 163,00 zł

  MM822 to klasyczny telefon z „klapką" zamknięty w bryle o atrakcyjnym, obłym kształcie. Dzięki dużym, przejrzystym klawiszom i łatwemu w obsłudze interfejsowi, z telefonu korzysta się bardzo wygodnie i bezproblemowo. Przycisk SOS pomaga w uzyskaniu natychmiastowej pomocy w razie wypadku. Podłączony do ładowarki biurkowej, telefon wyświetla godzinę na...

 • 68,00 zł

  MM136 firmy MaxCom to klasyczny telefon z tradycyjnym wzornictwem. Urządzenie jest bardzo praktyczne ze względu na swoje małe wymiary, wagę i intuicyjny system. Do dyspozycji użytkowników jest aparat o matrycy 0,3 Mpx, pozwalający robić zdjęcia zadowalającej jak na tą moc jakości. Dużym atutem modelu jest też jego stosunkowo mocna bateria o pojemności 600...

 • 117,00 zł

  Telefon MM720 został stworzony z myślą o osobach starszych i niedowidzących. Duża czcionka, podświetlane menu, przyciski SOS i ICE, a także funkcja podpowiedzi głosowych przy wybieraniu numeru pozwolą starszym osobom i ludziom niedowidzącym skontaktować się z bliską osobą lub szybko wezwać pomoc w razie wypadku. Produkt w kolorze czarnym.

 • 48,00 zł

  MaxCom MM134 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM134 wyposażony jest w miejsce na dwie karty SIM, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne korzystanie z numeru prywatnego i służbowego, albo numeru krajowego i przeznaczonego do rozmów zagranicznych.

 • 204,00 zł

  MaxCom MM825 to telefon komórkowy charakteryzujący się aż dwoma wyświetlaczami. Model MM825 wyposażony został w aparat o rozdzielczości 2 Mpx, dzięki czemu będziesz mógł uwiecznić najważniejsze chwile. Miejsce na karte microSD sprawia, że masz możliwość przechowywania aż 32 GB plików. Prócz tego funkcja Dual SIM pozwoli na obsługę zarówno numeru...

 • 136,00 zł

  MaxCom MM817 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM817 wyposażony został w aparat o rozdzielczości 0,3 Mpx, dzięki czemu będziesz mógł uwiecznić najważniejsze chwile. Miejsce na kartę microSD sprawia, że masz możliwość przechowywania aż 32 GB plików. Prócz tego funkcja Dual SIM pozwoli na obsługę zarówno...

 • 87,00 zł

  MaxCom MM461 BB to klasyczny telefon komórkowy. Dzięki wytrzymałej baterii 600mAh telefon MM461 BB wytrzyma nawet do DWÓCH dni w trybie czuwania lub 3 godziny rozmów. Zaletą tego modelu są wyświetlacz o wielkości 1,8 cala i rozdzielczości 128 x 160 pikseli oraz możliwość umieszczenia karty microSD do 4 GB.

 • 107,00 zł

  MM818 od firmy MaxCom to klasyczny telefon z klapką. Urządzenie jest proste w obsłudze, a dzięki małym wymiarom i niewielkiej wadze również wygodne w codziennym użytkowaniu. Wytrzymała bateria 750 mAh zapewnia wiele godzin nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania. Do dyspozycji użytkowników jest również aparat o matrycy 0,3 Mpx, pozwalający robić...

 • 163,00 zł

  MAXCOM Comfort MM822 to urządzenie perfekcyjne dla seniora – tradycyjna budowa z dużymi klawiszami i klapką gwarantuje bezproblemową i prostą obsługę. Wytrzymała budowa zapewnia odporność na drobne wstrząsy, natomiast ergonomiczne kształty łączą się z komfortem podczas użytkowania. Przycisk SOS pozwoli na szybkie wezwanie przypisanej osoby, dzięki czemu...

 • 129,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom w kolorze czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duży, czytelny wyświetlacz o przekątnej 2.8 cala oraz czytnik kart MicroSD. Bateria o pojemności 900 mAh zapewni odpowiednio długą pracę urządzenia. Obsługuje dwie karty SIM.

 • 209,24 zł

  Nokia 210 jest zaprojektowana z dbałością o najmniejsze szczegóły i wygląda świetnie, niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz. Dzięki imponującemu ekranowi o przekątnej 2,4 cala i niesamowitej żywotności baterii możesz teraz cieszyć się wszystkimi ulubionymi funkcjami przez dłuższy czas.

 • 143,00 zł

  Klasyczny telefon firmy MaxCom w kolorze czarnym. Został wyposażony w m.in. radio, odtwarzacz muzyki, latarkę i funkcję głośnomówiącą. Posiada duże, podświetlane klawisze oraz czytnik kart MicroSD. Produkt ma również specjalny przycisk SOS pozwalający wezwać pomoc. Idealny dla seniorów.

 • 43,00 zł

  Allview L5 DUO to prosty, kompaktowy telefon, który wyróżnia się miejscem na dwie karty SIM. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się za granicą lub w przypadku, kiedy posiadasz dodatkowy numer służbowy. Zapomnij o noszeniu dwóch urządzeń jednocześnie. L5 DUO ułatwia życie. 

 • 50,00 zł

  Allview M8 Stark to prosty, kompaktowy telefon, który wyróżnia się miejscem na dwie karty SIM. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się za granicą lub w przypadku, kiedy posiadasz dodatkowy numer służbowy. Zapomnij o noszeniu dwóch urządzeń jednocześnie. M8 Stark ułatwia życie. 

 • 231,00 zł

  MaxCom MM134 to klasyczny telefon komórkowy, charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM721 wyposażony jest w duże i podświetlane klawisze, dzięki którym bez problemu obsłużysz telefon nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. 

Pokazuje 1 - 16 z 61 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów