Akcesoria 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 150 elementów
 • 195,00 zł

  Indukcyjna ładowarka marki Samsung umożliwia komfortowe ładowanie urządzeń - jest kompatybilna ze smartfonami Galaxy innymi modelami z modułem Qi. Ładowanie przebiega szybko, a samo akcesorium cechuje się stylowym designem i funkcjonalnością. Może pełnić funkcję podstawki, dzięki czemu zwiększa komfort użytkowania smartfona.

 • 357,00 zł

  Szukasz najprostszych rozwiązań? Bezprzewodowa podstawka ładująca Sony WCH20 jest dla Ciebie stworzona! Urządzenie zapewnia efektywne ładowanie. Połóż swojego smartfona i... gotowe! 

 • 1 347,00 zł

  Ładowarka solarna marki EnerPlex umożliwia dostarczanie energii do smartfona z wykorzystaniem promieni słonecznych. Wyróżnia się mocą 6 W, co gwarantuje płynne działanie. Obsługa jest wyjątkowo prosta – wystarczy podłączyć przewód do ładowarki. Specjalna konstrukcja ładowarki umożliwia złożenie jej, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w plecaku podróżnym...

 • 961,00 zł

  Ładowarka solarna marki EnerPlex umożliwia dostarczanie energii do smartfona z wykorzystaniem promieni słonecznych. Wyróżnia się mocą 6 W, co gwarantuje płynne działanie. Obsługa jest wyjątkowo prosta – wystarczy podłączyć przewód do ładowarki. Specjalna konstrukcja ładowarki umożliwia złożenie jej, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w plecaku podróżnym...

 • 298,00 zł

  Ładowarka solarna marki EnerPlex umożliwia dostarczanie energii do smartfona z wykorzystaniem promieni słonecznych. Wyróżnia się mocą 6 W, co gwarantuje płynne działanie. Obsługa jest wyjątkowo prosta - wystarczy podłączyć przewód do ładowarki. Specjalna konstrukcja ładowarki umożliwia złożenie jej, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w plecaku podróżnym...

 • 46,00 zł

  Ładowarka marki eXc gwarantuje bezpieczne, szybkie i efektywne ładowanie aż czterech urządzeń jednocześnie! Dodatkowo w dwóch portach zastosowano technologię Smart Chip Control, czyli inteligentny dobór mocy odpowiedniej do urządzenia.

 • 48,00 zł

  TCTRAVELUNI marki Celly to uniwersalna ładowarka sieciowa z portem USB. Moc wyjściowa 2,4 A pozwala na szybkie ładowanie smartfonów i tabletów. W zestawie 3 wymienne zatyczki- europejska, angielska i amerykańska. Produkt może być używany w aż 150 krajach całego świata. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 64,00 zł

  Uniwersalna ładowarka firmy Celly. Urządzenie posiada 4 porty USB. Łączna moc ładowania wynosi 4.8 A. Jest kompatybilna z większością smartfonów i tabletów dostępnych na rynku. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 74,00 zł

  Wysokojakościowa ładowarka sieciowa z dwoma gniazdami USB marki Winner Group. Akcesorium nadaje się do ładowania dowolnych urządzeń mobilnych ze złączem Lightning - smartfonów, tabletów czy nawigacji samochodowych. Ładowarka operuje napięciem 2,4 A i zapewnia optymalną prędkość ładowania. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 42,00 zł

  Wysokojakościowa ładowarka sieciowa USB marki Winner Group. Akcesorium nadaje się do ładowania dowolnych urządzeń mobilnych ze złączem USB-C - smartfonów, tabletów czy nawigacji samochodowych. Ładowarka operuje napięciem 2,4 A i dzięki technologii Quick Charge zapewnia optymalną prędkość ładowania. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 171,00 zł

  Indukcyjna ładowarka marki Samsung umożliwia ładowanie smartfonów bez konieczności używania przewodów. Podczas ładowania telefon znajduje się w idealnej pozycji do oglądania filmów czy pokazów slajdu. Co więcej, ładowarka wyróżnia się minimalistycznym designem i wysoką jakością wykonania. Jest kompatybilna z Samsungiem Galaxy S7 i S7 Edge.

 • 31,00 zł

  Ładowarka marki Samsung pozwala na zasilenie w czasie jazdy samochodem każdego urządzenia mobilnego z wejściem microUSB. Dzięki sprężynowej konstrukcji, kabel ładowania jest jednocześnie kompaktowy i gwarantuje dostateczny zasięg umożliwiający wygodne podłączenie do niego telefonu, tabletu czy powerbanku.

 • 83,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Celly, umożliwiająca ładowanie przez gniazdo zapalniczki w samochodzie. Akcesorium jest wyposażone w złącze Lightning, dedykowane dla urządzeń marki Apple (iPhone 5/ 5S/ 5C).  Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 39,00 zł

  Oryginalna ładowarka sieciowa Huawei posiada funkcję szybkiego ładowania, co pozwala zaoszczędzić czas. Ładowarka wyróżnia się minimalistycznym designem i dużą wytrzymałością. Zarówno ona, jak i dołączony do zestawu kabel, są solidne skonstruowane.

 • 2,00 zł

  Soczewka do urządzeń mobilnych „rybie oko” pozwala osiągnąć oryginalny efekt i ciekawe zdjęcia. Jest uniwersalna i posiada możliwość montażu na tylnej i przedniej kamerze. Niewielki rozmiar i waga ułatwiają transportowanie i przechowywanie, a szeroki kąt widzenia pozwala na pełne zastosowanie efektu. 

 • 30,00 zł

  Wysokojakościowa ładowarka sieciowa TC4 marki Winner Group. Akcesorium nadaje się do ładowania dowolnych urządzeń mobilnych ze złączem microUSB - smartfonów, tabletów czy nawigacji samochodowych. Ładowarka operuje napięciem 2,1 A i zapewnia optymalną prędkość ładowania. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

Pokazuje 1 - 16 z 150 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów