Kable i adaptery 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 57 elementów
 • 28,00 zł

  Przewód ze złączem USB oraz USB typu C umożliwia synchronizację i transmisję danych pomiędzy dwoma urządzeniami. Został wykonany z solidnych materiałów o wyjątkowo wysokiej jakości, co zmniejsza prawdopodobieństwo wytworzenia się uszkodzeń mechanicznych. Dzięki optymalnej długości nie plącze się i pozwala na wygodne użytkowanie, natomiast ciekawy desing...

 • 13,00 zł

  Kabel marki eXc posiada wtyki USB oraz USB-C. Długość 0.9 metrów oraz natężenie rzędu 2.4 A sprawiają, że akcesorium sprawdzi się w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chcesz naładować swoje urządzenia, czy przesłać dane. Czysta wygoda.

 • 17,00 zł

  Kabel marki eXc posiada wtyki USB oraz USB-C. Długość 0,9 m oraz natężenie rzędu 3 A sprawiają, że akcesorium sprawdzi się w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chcesz naładować swoje urządzenia, czy przesłać dane. Czysta wygoda.

 • 36,00 zł

  Kabel USB typu C marki Celly pozwala na synchronizację czy ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Wyróżnia się odwracalnym złączem, co umożliwia korzystanie z obu stron przewodu. Solidna konstrukcja gwarantuje długą żywotność urządzenia i niewielkie prawdopodobieństwo wystąpienia uszkodzeń mechanicznych.

 • 43,00 zł

  Wysokojakościowy kabel USB-Lightning marki Winner Group o długości 1 metra. Licencjonowane przez Apple akcesorium doskonale nadaje się zarówno do transmisji danych, jak i ładowania urządzeń z portem Lightning. Optymalna długość, wynosząca 1 metr, pozwala na wygodne użytkowanie. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 19,00 zł

  Kabel Whippy marki eXc ze złączem Lightning o długości 2m. Akcesorium posiada moc rzędu 2.4A, dzięki czemu gwarantuje szybkie ładowanie i przesył danych. Dodatkową zaletą kabla jest technologia Quick Charge oraz ergonomiczne wtyki i elastyczny oplot. Wykonanie z wysokojakościowych komponentów zapewnia doskonałą wytrzymałość i żywotność. Produkt dostępny w...

 • 48,00 zł

  Wysokojakościowy kabel microUSB o długości 1 metra. Produkt posiada 4-warstwową, nylonową strukturę, która w połączeniu ze wzmocnionymi końcówkami zapewnia doskonałą wytrzymałość. Akcesorium pozwala zarówno ładować, jak i synchronizować dane z PC/Mac. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.

 • 16,00 zł

  Kabel Whippy cechuje się jednolitym, intensywnym kolorem. Wysokogatunkowa miedź, którą użyto do konstrukcji kabla, świadczy o solidnym wykonaniu, natomiast silikonowy splot zmniejsza prawdopodobieństwo splątania. Dwa metry długości zapewniają komfort podczas użytkowania. Złącze microUSB/USB pozwala na szybkie ładowanie i synchronizację.

 • 16,00 zł

  Kabel Whippy cechuje się jednolitym, intensywnym kolorem. Wysokogatunkowa miedź, którą użyto do konstrukcji kabla, świadczy o solidnym wykonaniu, natomiast silikonowy splot zmniejsza prawdopodobieństwo splątania. Dwa metry długości zapewniają komfort podczas użytkowania. Złącze microUSB/USB pozwala na szybkie ładowanie i synchronizację.

 • 63,00 zł

  Wysokojakościowy kabel USB-Lightning marki Celly o długości  1 metra. Akcesorium pozwala na ładowanie i przesył danych produktów marki Apple, wyposażonych w złącze Lightning. Przewód został wyposażony  w technologię szybkiego ładowania. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.

 • 79,00 zł

  Kabel marki Celly wyróżnia się solidną konstrukcją, dzięki czemu z pewnością posłuży przez długi czas. Specjalna budowa przewodu zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, natomiast złącza USB-Lightning pozwolą na używanie kabla z urządzeniami marki Apple. Kabel umożliwia ładowanie oraz transfer danych. Elegancki design dodatkowo wyróżnia akcesorium.

 • 9,00 zł

  Kabel Flexible marki eXc posiada wtyki USB oraz Lightning. Dzięki spiralnej konstrukcji, długość kabla wynosi od 0,5 do 1,7 metra. Niezależnie od tego, czy chcesz naładować swoje urządzenia, czy przesłać dane - czysta wygoda. Akcesorium cechuje się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale także niebanalnym stylem. Wysokogatunkowa miedź i pozłacane...

 • 20,00 zł

  Kabel marki eXc posiada wtyki USB oraz USB-C. Natężenie rzędu 2.1 A zapewnia bardo szybkie ładowanie i przesył danych, a długość 2 metrów sprawi, że Whippy sprawdzi się w każdej sytuacji. Możesz również zapomnieć o irytującym plątaniu - kabel został pokryty specjalną elastyczną powłoką, która skutecznie zmniejsza częstotliwość tego zjawiska. Ciesz się...

 • 53,00 zł

  Kabel ze złączem USB typ C - USB pozwala na synchronizację urządzeń i ładowanie. Dzięki niemu smartfony o wejściu USB typ C można ładować w uniwersalnych ładowarkach sieciowych. Możliwa jest również transmisja danych pomiędzy urządzeniami. Wytrzymała konstrukcja kabla gwarantuje długą żywotność.

 • 16,00 zł

  Kabel marki eXc z wysokogatunkowej miedzi. Przewód został umieszczony w nylonowym oplocie, który zapewnia większą odporność na uszkodzenia niż inne produkty na rynku. Przejściówka USB do microUSB umożliwia ładowanie i synchronizację danych. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 16,00 zł

  Kabel Whippy cechuje się jednolitym, intensywnym kolorem, co zapobiega zgubieniu. Wysokogatunkowa miedź, którą użyto do konstrukcji kabla, świadczy o solidnym wykonaniu, natomiast silikonowy splot zmniejsza prawdopodobieństwo splątaniu. Dwa metry długości zapewniają komfort podczas użytkowania. Złącze microUSB/USB pozwala na szybkie ładowanie,...

Pokazuje 1 - 16 z 57 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów