Uchwyty samochodowe 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 33 elementów
 • 58,00 zł

  Uchwyt Huawei AF13 pozwala na wygodny montaż telefonu komórkowego na desce rozdzielczej samochodu, na kratce wentylacyjnej. Mocny magnes, po przymocowaniu do obudowy telefonu komórkowego, pozwala na pewne mocowanie. Miejsce montażu zapewnia z kolei doskonałą widoczność ekranu, nie zmniejszając pola widzenia kierowcy.

 • 106,00 zł

  Zestaw składa się z oryginalnych akcesoriów marki Samsung: uchwytu samochodowego oraz ładowarki samochodowej. Uniwersalna stacja dokująca jest kompatybilna z telefonami o przekątnej od 4 do 5,7". Wygodne mocowanie pozwala zamontować gadżet zarówno na szybie, jak i desce rozdzielczej. Ładowarka o długości 1,5 m sprawdzi się idealnie w każdej podróży....

 • 40,00 zł

  OLIMPIAXL marki Celly to wielofunkcyjny uchwyt samochodowy mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest kompatybilne ze smartfonami, nawigacjami i odtwarzaczami MP3. Uchwyt obraca się o 360 stopni i posiada rozsaw 8,5cm. Całość jest pokryta ekoskórą. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 10,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy firmy eXc. Montowany jest na kratkę samochodu. Posiada obracaną głowicę oraz gumowe wykończenie ramion. Zakres regulacji głowicy wynosi 57-80 mm. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 33,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy na zagłówek marki Winner Group. Akcesorium jest dedykowane dla tabletów. Regulowane obejmy pozwalają dostosować uchwyt do wymiarów zagłówka. Obracana głowica daje możliwość wygodnego manipulowania urządzeniem. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 39,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i zapewnia prosty montaż. Regulowana obejma pozwala wygodnie i bezpeicznie obsługiwać telefon w czasie jazdy. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 46,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i zostało wyposażone w sprężynową blokadę One-Click, pozwalająca na bezpieczny montaż. Magnetyczny zaczep pozwala wygodnie obsługiwać telefon, w czym dodatkowo pomaga możliwość obrotu o 360 stopni. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.

 • 12,00 zł

  Uchwyt samochodowy firmy eXc. Mocowane do kierownicy urządzenie ma za zadanie ułatwić korzystanie kierowcy z trybu głośnomówiącego w jego telefonie lub smartfonie. Produkt dostępny w kolorze czarno-szarym.

 • 94,00 zł

  Honor AF14 daje Ci gwarancje uchwycenia najpiękniejszych chwil. Poręczny uchwyt i regulowane ramię sprawi, że czas wykonania zdjęcia znacznie się skróci, a Ty będziesz mógł cieszyć się zachwycającymi widokami. Dodatkowo AF14 wyposażony jest w statyw, dzięki któremu możesz ustawić smartfon dalej i zrobić zdjęcie z całą grupą znajomych. Selfie stick marki...

 • 37,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i cechuje się prostym montażem. Magnetyczny zaczep pozwala wygodnie obsługiwać telefon, w czym dodatkowo pomaga możliwość obrotu o 360 stopni. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 113,00 zł

  Uchwyt samochodowy z funkcją ładowania indukcyjnego marki Winner Group. Akcesorium posiada regulowane ramiona oraz ruchomą głowicę, umożliwiającą dowolne manipulowanie nachyleniem telefonu. Zintegrowana ładowarka pozwala dostarczać energię urządzeniom obsługującym technologię ładowania indukcyjnego. Wbudowana dioda informuje o procesie ładowania. Produkt...

 • 89,00 zł

  Bezprzewodowy selfie stick AF15 marki Huawei znacznie zwiększa możliwości robienia selfie. Solidny i stabilny uchwyt odpowiada za bezpieczeństwo smartfona, a funkcja statywu pozwala również na wykonanie ciekawy fotografii z innej perspektywy. Szeroki kąt, jaki można uzyskać dzięki selfie stickowi, ułatwia grupowe selfie z przyjaciółmi. Natomiast łączność...

 • 77,00 zł

  Oryginalny uchwyt samochodowy marki Samsung dedykowany dla telefonów o przekątnej od 4-5,7". Akcesorium jest kompatybilne m.in. z Samsungiem Galaxy SII, SIII, SIV, Note 2 czy Note 3. Produkt zapewnia solidne mocowanie do szyby, a zamontowany mechanizm kulkowy pozwala na obracanie urządzeniem o 360 stopni. Rozmiar uchwytu można swobodnie regulować dzięki...

 • 100,00 zł

  Selfie stick CF33 marki Huawei to wyjątkowe urządzenie – rewolucyjny design, minimalistyczna konstrukcja, jedynie 120 g wagi oraz podświetlenie, dzięki któremu zdjęcia są perfekcyjne. Z akcesorium Huawei selfie są jeszcze lepsze!  

 • 33,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Winner Group. Akcesorium zostało wyposażone w przyssawkę, umożliwiającą łatwy montaż na szybie. 4 magnetyczne zaczepy o sile przyciągania 7LB gwarantują bezpieczne i stabilne mocowanie telefonu.  Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 47,00 zł

  Selfie stick z regulowanym uchwytem umożliwi Ci robienie zdjęć z szerszym kadrem. Urządzenie posiada regulację kątu obrotu aż o 270 stopni. Warto wspomnieć, że dzięki panelowi sterowania, możesz robić zdjęcia prosto z uchwytu.

Pokazuje 1 - 16 z 33 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów