Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę o usługi ubezpieczeniowe.
Pierwotnie planowaliśmy zająć się wyłącznie ochroną sprzedawanej przez nas elektroniki, ale tematyka okazała się bardzo interesująca, więc poszliśmy na całość.
Posiadamy w portfolio ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Współpracujemy z kilkudziesięcioma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, więc jesteśmy w stanie dostosować ofertę do praktycznie każdego zapotrzebowania i budżetu.
Wśród naszych partnerów znajdują się wszystkie największe marki jak Allianz, Axa, Compensa, Hestia, Generali, Link4, PZU, Warta, Uniqa oraz wiele innych specjalistycznych TU.

Niezależnie od tego czy jesteś klientem detalicznym, czy reprezentujesz firmę w dowolnej formie prawnej, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.
Jeśli zamierzasz zawrzeć nowe ubezpieczenie lub chcesz sprawdzić, czy jest korzystna alternatywa dla obecnego, napisz do nas. Chętnie pomożemy.

Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenie, odpowiednie dobranie polisy zdecydowanie wpływa na jej jakość i cenę.
Ubezpieczysz u nas (między innymi):
- auto, motocykl, rower (wraz z pakietami dealerskimi, transportem ciężkim i GAP),
- podróż,
- zwierzęta domowe,
- koszty leczenia za granicą,
- mieszkanie, dom,
- życie i zdrowie,
- firmę w zakresie odpowiedzialności cywilnej (łącznie z zabezpieczeniem umów dla NFZ, działalnością rolniczą i hodowlaną).
Jeśli planujesz uzbierać fundusze na dodatkową emeryturę lub chcesz zabezpieczyć finansowo najbliższych, mamy kilka bardzo ciekawych rozwiązań włącznie z funduszami pracowniczymi.
Większość wycen jesteśmy w stanie przygotować zdalnie ale zapraszamy też do rozmów przy kawie w naszym biurze.
Nawet jeżeli Twoje potrzeby ubezpieczeniowe są nietypowe, napisz do nas. Postaramy się sprostać wyzwaniu.


Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów