Akcesoria 

pozycji.
Pokazuje 17 - 32 z 143 elementów
 • 64,00 zł

  Ładowarka marki Puro naładuje urządzenia marki Apple posiadające złącze Lightning. Dzięki natężeniu 2.4A urządzenie potrafi naładować smartfona do 50 procent w zaledwie 30 minut. Solidna konstrukcja sprawia, że ładowarka bez problemu wytrzyma częste podróże. 

 • 26,00 zł

  Ładowarka sieciowa Shine marki eXc z podwójnym portem USB. Akcesoirum posiada system Smart Chip Control, który sam dobiera optymalne natężenie (maksymalnie 3.1 A) ładowania do urządzeń. Całość wieńczy minimalistyczna obudowa, której kompaktowe wymiary i niewielka waga pozwalają na wygodne przechowywanie i przenoszenie ładowarki. Produkt dostępny w kolorze...

 • 25,00 zł

  Szukasz bezpiecznej, wydajnej i estetycznej ładowarki? Shine jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Uniwersalna ładowarka marki eXc posiada dwa wejścia USB, pozwalające uzupełniać energię w dwóch urządzeniach jednocześnie. Wszystko otacza minimalistyczna obudowa, cechująca się nie tylko trwałością, ale również wykończeniem na wysoki połysk. Shine jest nie...

 • 83,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Celly, umożliwiająca ładowanie przez gniazdo zapalniczki w samochodzie. Akcesorium jest wyposażone w złącze Lightning, dedykowane dla urządzeń marki Apple (iPhone 5/ 5S/ 5C).  Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 59,00 zł

  Tcusbmicro marki Celly to uniwersalna ładowarka sieciowa. Akcesorium posiada funkcję Super Charge oraz moc ładowania do 2,4 A. Dzięki temu produkt pozwala doładować baterię dowolnego urządzenia mobilnego znacznie szybciej, niż za pomocą tradycyjnej ładowarki. Do ładowarki dołączono kabel microUSB o długości 1 metra. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 37,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Celly została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co znacznie wydłuża jej żywotność i zwiększa odporność na uszkodzenia. Dzięki dodatkowemu portowi, możliwe jest ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie - to znaczne zaoszczędzenie czasu i wygoda. Możliwe jest doładowywanie smartfona i nawigacji w tym samym czasie.

 • 68,00 zł

  Ładowarka sieciowa marki Winner Group z 3 gniazdami USB. Akcesorium pozwala dostarczać energię do 3 urządzeń jednocześnie (do wyboru są 3 różne napięcia: 5,9 i 12V). O optymalną prędkość ładowania dba technologia Quick Charge 3.0. Kompaktowe wymiary i niewielka waga pozwalają na łatwe przenoszenie i przechowywanie ładowarki. Produkt dostępny w kolorze...

 • 195,00 zł

  Indukcyjna ładowarka marki Samsung umożliwia komfortowe ładowanie urządzeń - jest kompatybilna ze smartfonami Galaxy innymi modelami z modułem Qi. Ładowanie przebiega szybko, a samo akcesorium cechuje się stylowym designem i funkcjonalnością. Może pełnić funkcję podstawki, dzięki czemu zwiększa komfort użytkowania smartfona.

 • 191,00 zł

  Ładowarka solarna marki EnerPlex umożliwia dostarczanie energii do smartfona z wykorzystaniem promieni słonecznych. Wyróżnia się mocą 6 W, co gwarantuje płynne działanie. Obsługa jest wyjątkowo prosta - wystarczy podłączyć przewód do ładowarki. Specjalna konstrukcja ładowarki umożliwia złożenie jej, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w plecaku podróżnym...

 • 257,00 zł

  Pendrive marki Samsung wyróżnia się zachwycającym wzornictwem. Urządzenie idealnie leży w dłoni, a metalowy korpus sprawia, że po prostu nie chcesz od niego odrywać wzroku. Styl, prędkość i niezawodność - brzmi perfekcyjnie.

 • 51,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Winner Group z 3 gniazdami USB. Akcesorium pozwala dostarczać energię do 3 urządzeń jednocześnie, a zintegrowana technologia Quick Charge zadba o optymalną prędkość ładowania. Kompaktowe wymiary i niewielka waga ładowarki ułatwią jej przechowywanie, przenoszenie oraz codzienne użytkowanie. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 119,00 zł

  Ładowarka bezprzewodowa Fast Wireless Charger marki Winner Group. Akcesorium wykorzystuje technologię ładowania indukcyjnego oraz Fast Charge, dzięki czemu dostarczanie energii odbywa się jeszcze szybciej. Ładowarka cechuje się minimalistycznym designem, nawiązującym swoją stylistyką do wyglądu iPhone X. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 133,00 zł

  Ładowarka bezprzewodowa Fast Wireless Charger marki Winner Group. Akcesorium posiada złącza microUSB, Type-C oraz Lightning i pozwala ładować dwa urządzenia jednocześnie. Ładowarka cechuje się minimalistycznym designem, nawiązującym swoją stylistyką do wyglądu iPhone X. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 649,00 zł

  Wygodny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

 • 499,00 zł

  Innowacyjny modułowy uchwyt samochodowy!

 • 69,00 zł

  Mobilna bezprzewodowa słuchawka pracująca w technologii Bluetooth, umożliwiająca łączność podczas jazdy samochodem lub uprawiania sportu bez konieczności dotykania telefonu. Włączanie, wyłączanie i kontrola rozmów dokonywane są za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Dodatkowym atutem słuchawki jest możliwość parowania z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Pokazuje 17 - 32 z 143 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów