Płacę przez PayU

Słuchawki bluetooth 

pozycji.
Pokazuje 17 - 24 z 24 elementów
 • 147,00 zł

  Zestaw słuchawkowy MBH22 marki Sony umożliwia bycie w ciągłym kontakcie. Dzięki pojemnej baterii możesz rozmawiać nawet przez 6 godzin - dzięki bezprzewodowej konstrukcji rozmowy przebiegają w komfortowych warunkach. Co więcej, klawisze wielofunkcyjne pozwalają na szybkie kontrolowanie muzyki czy połączeń.

 • 116,00 zł

  Słuchawki nauszne Motorola Pulse Max oferują Ci doskonałą jakość dźwięku. Zamknięta konstrukcja sprawia, że dźwięki z otoczenia są wyciszone, więc słyszysz tylko swoją ulubioną muzykę. Miękkie nauszniki słuchawek zagwarantują komfort noszenia, a dobrej jakości materiały zapewniają solidność i wytrzymałość.

 • 225,00 zł

  Słuchawki bezprzewodowe Level Active wznoszą aktywność każdego użytkownika na wyższy poziom. Dzięki nim nawet podczas intensywnych ćwiczeń na siłowni można słuchać muzyki – nie zaszkodzi im pot, dźwięk wciąż pozostaje perfekcyjny. Elastyczna budowa oraz silikonowe wkładki idealnie dopasowują się do ucha, tworząc komfortowe warunki dla każdego sportowca. 

 • 499,00 zł

  Słuchawki nauszne AKG Y45BT oferują Ci doskonałą jakość dźwięku. Zamknięta konstrukcja sprawia, że dźwięki z otoczenia są wyciszone, więc słyszysz tylko swoją ulubioną muzykę, a dzięki technologii Bluetooth nie musisz się martwić o poplątane kable.

 • 89,00 zł

  Mobilna bezprzewodowa słuchawka pracująca w technologii Bluetooth, umożliwiająca łączność podczas jazdy samochodem lub uprawiania sportu bez konieczności dotykania telefonu. Włączanie, wyłączanie i kontrola rozmów dokonywane są za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Dodatkowym atutem słuchawki jest możliwość parowania z dwoma urządzeniami jednocześnie.

 • 391,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Zawsze znakomity dźwiękJabra Eclipse™ daje swobodę i uczucie, że możesz być w dwóch miejscach naraz. Już nigdy nie musisz rezygnować z rozmowy - dzięki zgrabnej i eleganckiej konstrukcji oraz dźwiękowi, który brzmi tak rzeczywiście, jakby rozmówca był fizycznie obecny. Czas na dźwięk, który zawsze jest znakomity.Zanurz się w rozmowie.Dzięki znakomitemu...

 • 149,00 zł

  Zestaw słuchawkowy marki Huawei umożliwia wygodne prowadzenie rozmów i słuchanie muzyki podczas uprawiania sportów. Wodoodporna, bezprzewodowa konstrukcja gwarantują solidność wykonania i komfort podczas użytkowania. Ciekawy, oryginalny design urządzenia pozwala na podkreślenie indywidualnego stylu każdego użytkownika. Eliminacja hałasu odpowiada za...

 • 55,00 zł

  Zestaw słuchawkowy Mocowanie: Za uchem Łączność: Bluetooth Czas rozmów: 8 h

Pokazuje 17 - 24 z 24 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów