Płacę przez PayU

Akcesoria 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 128 elementów
 • 59,00 zł

  Tcusbmicro marki Celly to uniwersalna ładowarka sieciowa. Akcesorium posiada funkcję Super Charge oraz moc ładowania do 2,4 A. Dzięki temu produkt pozwala doładować baterię dowolnego urządzenia mobilnego znacznie szybciej, niż za pomocą tradycyjnej ładowarki. Do ładowarki dołączono kabel microUSB o długości 1 metra. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 37,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Celly została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co znacznie wydłuża jej żywotność i zwiększa odporność na uszkodzenia. Dzięki dodatkowemu portowi, możliwe jest ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie - to znaczne zaoszczędzenie czasu i wygoda. Możliwe jest doładowywanie smartfona i nawigacji w tym samym czasie.

 • 15,00 zł

  Uniwersalna ładowarka samochodowa marki eXc wyróżnia się wygodą, komfortem podczas użytkowania. Dodatkowy port pozwala na ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie. Ciekawy, intensywny kolor pozwala podkreślić indywidualny styl użytkownika, natomiast kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie.

 • 48,00 zł

  TCTRAVELUNI marki Celly to uniwersalna ładowarka sieciowa z portem USB. Moc wyjściowa 2,4 A pozwala na szybkie ładowanie smartfonów i tabletów. W zestawie 3 wymienne zatyczki- europejska, angielska i amerykańska. Produkt może być używany w aż 150 krajach całego świata. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 64,00 zł

  Uniwersalna ładowarka firmy Celly. Urządzenie posiada 4 porty USB. Łączna moc ładowania wynosi 4.8 A. Jest kompatybilna z większością smartfonów i tabletów dostępnych na rynku. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 70,00 zł

  Ładowarka sieciowa marki Celly umożliwia doładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Biały, minimalistyczny kolor pozwoli dopasować się do designu ładowanych urządzeń. Maksymalne natężenie prądu wynosi 2,4 A – dzięki temu ładowanie przebiega szybciej niż w standardowych ładowarkach. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, co...

 • 83,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Celly, umożliwiająca ładowanie przez gniazdo zapalniczki w samochodzie. Akcesorium jest wyposażone w złącze Lightning, dedykowane dla urządzeń marki Apple (iPhone 5/ 5S/ 5C).  Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 257,00 zł

  Pendrive marki Samsung wyróżnia się zachwycającym wzornictwem. Urządzenie idealnie leży w dłoni, a metalowy korpus sprawia, że po prostu nie chcesz od niego odrywać wzroku. Styl, prędkość i niezawodność - brzmi perfekcyjnie.

 • 51,00 zł

  Ładowarka samochodowa marki Winner Group z 3 gniazdami USB. Akcesorium pozwala dostarczać energię do 3 urządzeń jednocześnie, a zintegrowana technologia Quick Charge zadba o optymalną prędkość ładowania. Kompaktowe wymiary i niewielka waga ładowarki ułatwią jej przechowywanie, przenoszenie oraz codzienne użytkowanie. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 68,00 zł

  Ładowarka sieciowa marki Winner Group z 3 gniazdami USB. Akcesorium pozwala dostarczać energię do 3 urządzeń jednocześnie (do wyboru są 3 różne napięcia: 5,9 i 12V). O optymalną prędkość ładowania dba technologia Quick Charge 3.0. Kompaktowe wymiary i niewielka waga pozwalają na łatwe przenoszenie i przechowywanie ładowarki. Produkt dostępny w kolorze...

 • 119,00 zł

  Ładowarka bezprzewodowa Fast Wireless Charger marki Winner Group. Akcesorium wykorzystuje technologię ładowania indukcyjnego oraz Fast Charge, dzięki czemu dostarczanie energii odbywa się jeszcze szybciej. Ładowarka cechuje się minimalistycznym designem, nawiązującym swoją stylistyką do wyglądu iPhone X. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 133,00 zł

  Ładowarka bezprzewodowa Fast Wireless Charger marki Winner Group. Akcesorium posiada złącza microUSB, Type-C oraz Lightning i pozwala ładować dwa urządzenia jednocześnie. Ładowarka cechuje się minimalistycznym designem, nawiązującym swoją stylistyką do wyglądu iPhone X. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 79,00 zł

  Mobilna bezprzewodowa słuchawka pracująca w technologii Bluetooth, umożliwiająca łączność podczas jazdy samochodem lub uprawiania sportu bez konieczności dotykania telefonu. Włączanie, wyłączanie i kontrola rozmów dokonywane są za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Dodatkowym atutem słuchawki jest możliwość parowania z dwoma urządzeniami jednocześnie.

 • 78,00 zł

  Ładowarka marki Huawei gwarantuje bezpieczne, szybkie i efektywne ładowanie urządzeń w technologii Smart Direct. Dzięki niej ładowanie przebiega na poziomie 5A, co pozwala zaoszczędzić czas. Ładowarka jest wyjątkowo uniwersalna ze względu na możliwość pracy również z urządzeniami o technologii qualcomm. Biały, minimalistyczny kolor pozwoli na świetne...

 • 362,00 zł

  Nowy zestaw Jabra SPEAK410 – FOR PC to doskonałe narzędzie stworzone z myślą o wygodzie prowadzenia konferencji z wysoką jakością dźwięku. Model Jabra SPEAK410 – FOR PC uzyskał certyfikat Skype, który stanowi potwierdzenie wysokiej jakości dźwięku i funkcjonalności.

 • 319,00 zł

  Prowadź konferencje w każdym pomieszczeniu W kilka sekund możesz zamienić każde połączenie w rozmowę konferencyjną. Intuicyjny zestaw głośnomówiący, który podłącza się za pomocą USB zapewniający krystalicznie czysty dźwięk. Wszystkie funkcje rozmowy bez skomplikowanych ustawień dla maksymalnie 4 uczestników znajdujących się w pomieszczeniu.

Pokazuje 1 - 16 z 128 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów