HUAWEI Talk Band B3 Lite

6901443204946

GRU-B09

Nowość

Inteligentna opaska i zestaw słuchawkowy w jednym.

Więcej szczegółów

339,00 zł

2 Przedmioty

- +

 
Opis

Zestaw słuchawkowy na Twoim nadgarstku

Możesz wywołać ekran, dzięki innowacyjnemu wyświetlaniu tożsamości HUAWEI TalkBand B3 Lite.
Zestaw słuchawkowy wygodnie i bezpiecznie wpasowuje się w pasek bransoletki, urządzenie możesz jednocześnie sparować z dwoma smartfonami.

Wyraźniejsze połączenia

Ulepszona jakość dźwięku w HUAWEI TalkBand B3 Lite, pozwala uzyskać wyraźniejsze połączenia głosowe. Dzięki 20-pasmowemu stabilizatorowi, redukcji szumów, mikrofonowi kierunkowemu, inteligentnemu wzbogaceniu dźwięku, usłyszysz doskonałą czystość dźwięku. Dodatkowo podwójna antena stabilizuje i optymalizuje połączenia.

Bądź na bieżąco

HUAWEI TalkBand B3 Lite zawiera krokomierz, który śledzi tempo biegu i ilość kalorii. Użyj aplikacji HUAWEI Wear *, aby ustawić codzienne cele ćwiczeń, a także monitorować sen. Ergonomiczna konstrukcja opaski zapewnia wygodę noszenia w dzień i w nocy.

Gromadzenia danych

HUAWEI TalkBand B3 Lite gromadzi i wyświetla dane o ćwiczeniach i aktywnościach fizycznych za pomocą aplikacji HUAWEI Wear. Aplikacja umożliwia również udostępnianie wyników ćwiczeń w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram).

Powiadomienia i odnajdywanie telefonu

HUAWEI TalkBand B3 Lite wibruje, gdy przychodzi wiadomość*. Jeśli Twój smartfon zniknie z pola widzenia, możesz uruchomić dzwonek telefonu (nawet jeśli Twój smartfon jest wyciszony). Tryb wibracji budzika oznacza, że nie przeszkadzasz innym.

Zaprojektowany, by cieszyć się komfortem

Po wyczerpujących testach HUAWEI zaprojektował słuchawkę, która jest wygodna, trwała i hipoalergiczna. Każdy model HUAWEI TalkBand B3 Lite jest dostępny w trzech rozmiarach *, zapewniając doskonałe dopasowanie.

Napisz recenzję

HUAWEI Talk Band B3 Lite

Inteligentna opaska i zestaw słuchawkowy w jednym.

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii

Ostatnio oglądane