Jabra Sport Pace czarno-żółte (B&Y)

5707055040252

OTE24

Nowość

Jabra Sport Pace

Bezprzewodowy sportowy zestaw słuchawkowy o doskonałym dźwięku i komfortowym dopasowaniu.

Więcej szczegółów

249,00 zł

Ten produkt jest chwilowo niedostępny
 
Opis

Najwyższej jakości bezprzewodowy dźwięk i rozmowy

Pozbądź się wszelkich kabli przeszkadzających w treningu i słuchaj bogatego, motywującego dźwięku. Zestaw Jabra Sport Pace umożliwia słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów nawet przez 5 godzin, zawiera opcję łatwego przełączania pomiędzy odtwarzaniem muzyki i odbieraniem lub wykonywaniem połączeń. Łatwe podłączanie do smartfonów Android lub Apple iOS zapewni bezprzewodową swobodę, której na pewno potrzebujesz.

Szybkie ładowanie

Już nigdy nie zrezygnujesz z ćwiczeń lub z porannego biegu z powodu rozładowanego zestawu słuchawkowego. Jabra Sport Pace ma funkcję szybkiego ładowania, dzięki której możesz naładować zestaw słuchawkowy w trakcie przygotowań do treningu. 15 minut ładowania zapewnia żywotność baterii na 60 minut.

Na żądanie instrukcje głosowe o tempie treningu

Jabra Sport Pace to nie tylko motywacja w formie muzyki: to także wskazówki dotyczące treningu. Dzięki wbudowanej aplikacji do treningu Jabra Sport Life podaje motywacyjne wskazówki dotyczące treningu i umożliwia planowanie, obserwowanie i ocenę treningu.

Idealne i pewne zamocowanie

Dzięki ergonomicznej konstrukcji zestaw słuchawkowy Jabra Sport Pace to bardzo lekki i wygodny produkt, który nie wypadnie z uszów ani ich nie uszkodzi. Znajdź idealne dopasowanie dzięki trzem dołączonym zestawom wkładek, które zapewnią dokładne zamocowanie i bezpieczną pozycję w uchu podczas ćwiczeń. Zestaw słuchawkowy waży zaledwie 16 gramów, więc nawet nie zauważysz, że go nosisz.


3-letnia gwarancja na odporność na pot

Zestaw słuchawkowy Jabra Sport Pace są odporne na pot, wstrząsy i czynniki klimatyczne i mają stopień ochrony IP54. Oferowane są z 3-letnią limitowaną gwarancją na uszkodzenia spowodowane potem (wymagana rejestracja**), co umożliwi użytkownikom pełną koncentrację na treningu bez żadnych obaw o zniszczenie produktu. Odblaskowy przewód zapewni większą widoczność podczas wieczornych biegów.

Napisz recenzję

Jabra Sport Pace czarno-żółte (B&Y)

Jabra Sport Pace

Bezprzewodowy sportowy zestaw słuchawkowy o doskonałym dźwięku i komfortowym dopasowaniu.

Napisz recenzję

Zobacz też

30 Inne produkty w tej kategorii