Jabra Evolve 40 UC Stereo

5707055043048

jabra evolve 40

Nowość

Profesjonalny zestaw słuchawkowy zapewniający większą produktywność i świetny dźwięk do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.

Więcej szczegółów

345,00 zł

Ten produkt jest chwilowo niedostępny
 
Opis

Bądź w kontakcie

Inteligentne przekazywanie połączeń Jabra.

Łatwe przenoszenie połączeń Skype for Business i Lync z komputera na smartfon za pomocą funkcji „Inteligentnego przekazywania połączeń Jabra (JICT)”. Idealne rozwiązanie, gdy musisz opuścić biuro lub odejść od biurka.

Złącze jack 3,5 mm zapewniające lepszą łączność

Złącze jack 3,5 mm umożliwia podłączenie do osobistego urządzenia, takiego jak smartfon lub tablet, aby pracować lub słuchać muzyki w dowolnym miejscu.

Zwiększ swoją produktywność

Dioda zajętości

Dioda zajętości automatycznie włącza się podczas rozmowy i informuje innych, że użytkownik jest zajęty. Użytkownicy mogą także włączyć diodę manualnie, aby zasygnalizować, że nie chcą, aby ktokolwiek im przeszkadzał.

Pasywna redukcja szumów

Samo noszenie zestawu słuchawkowego usuwa hałas o wysokiej częstotliwości, takiego jak głos ludzki – a to dzięki specjalnie zaprojektowanym poduszkom. Tę funkcję nazywamy „pasywną redukcją szumów.”

Kompatybilny z Twoją platformą

Wszystkie zestawy słuchawkowe i głośnomówiące Jabra USB współpracują z najbardziej popularnymi internetowymi usługami rozmów głosowych.
Nasze produkty działają bez potrzeby instalacji* i umożliwiają połączenie świetnego dźwięku z dużą wygodą.

Napisz recenzję

Jabra Evolve 40 UC Stereo

Profesjonalny zestaw słuchawkowy zapewniający większą produktywność i świetny dźwięk do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii