Słuchawki Jabra Elite 45e

5707055044724

Nowość

Słuchawki Jabra Elite 45e

Więcej szczegółów

319,00 zł

4 Przedmioty

- +

 
Opis

Technologia podwójnych mikrofonów

Wyraźne rozmowy

Prowadź krystalicznie czyste rozmowy z zaawansowaną technologią podwójnych mikrofonów. W testach dowiedziono, że zapewnia najlepszej jakości bezprzewodowe prowadzenie rozmów. Technologia dźwięku Jabra eliminuje hałas z rozmów, zapewniając, że głos rozmówcy jest wyraźnie słyszany, a otaczające dźwięki są tłumione.

Spersonalizuj swoją muzykę / korektor dźwięku

Usłysz muzykę tak, jak chcesz.

Dzięki regulowanemu korektorowi dźwięku w aplikacji Jabra Sound+ możesz dostosować swoje ustawienia muzyki. Słuchawki Elite 45e oferują świetny dźwięk do odtwarzania muzyki. Teraz możesz dostosować ten dźwięk do swoich potrzeb.

Dopasowanie

Idealnie dopasowany do Ciebie

Słuchawki Elite 45e wyposażone są w elastyczny pałąk na szyję. Pamięta kształt i kontury szyi, co oznacza, że możesz w dowolny sposób wygiąć pałąk, który powróci do ustalonego kształtu.
Jedno doładowanie wystarcza na 8 godzin pracy baterii, więc możesz swobodnie prowadzić rozmowy i słuchać muzyki przez cały dzień. Przez ten czas będziesz gotowy na wszystko.

Wytrzymałość

Przeznaczone do wytrzymałej pracy, z gwarancją

Jabra Elite 45e ma konstrukcję z ochroną skali IP54 oraz objęta jest 2-letnią gwarancją na zniszczenia spowodowane wodą i pyłem**. Niezależnie od tego, co robisz w ciągu dnia, zawsze będziesz mieć łatwy, niezawodny dostęp do rozmów i muzyki.

** Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound+

Wirtualni asystenci

Proste polecania głosowe

Optymalizacja czasu za pomocą jednego przycisku. Elite 45e zawiera przycisk głosowy, który umożliwia szybkie połączenie z usługami Alexa***, Siri® lub Google Assistant™, co umożliwia szybkie uzyskanie niezbędnych informacji, np. do zaplanowania spotkań, znalezienia pobliskich wydarzeń lub do odczytania wiadomości.
*** Zależny od systemu operacyjnego


Napisz recenzję

Słuchawki Jabra Elite 45e

Słuchawki Jabra Elite 45e

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii