Zestaw słuchawkowy Jabra Elite 65t Copper black

5707055045486

Elite65t

Nowość

Technologia poczwórnych mikrofonów zapewnia najlepszą jakość dźwięku i rozmów.

Więcej szczegółów

599,00 zł

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

 
Opis

Najlepsza jakość dźwięku i rozmów

Usłysz wszystko i bądź zawsze słyszany. Rozmowy są zawsze bardzo wyraźne dzięki prawdziwie bezprzewodowym wkładkom dousznym, które zapewniają najlepszą w tej klasie jakość dźwięku. Technologia poczwórnych mikrofonów zapewnia skuteczną redukcję szumów wiatru* podczas rozmów, zaawansowane głośniki o rozmiarze zaledwie 6 mm umożliwiają blokowanie lub wpuszczanie odgłosów otoczenia.

Korektor dźwięku

Usłysz muzykę tak, jak chcesz.

Słuchaj swojej muzyki na swój sposób. Spersonalizuj dźwięk w prawdziwie bezprzewodowych wkładkach dousznych za pomocą korektora dźwięku znajdującego się w aplikacji Jabra Sound+.

Sprawdzona łączność.

Jabra Elite 65t to prawdziwie bezprzewodowy produkt trzeciej generacji. Jabra ma udokumentowane doświadczenie w prawdziwie bezprzewodowej łączności. Zapewnij sobie stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku. Bluetooth 5.0 umożliwi płynne podłączenie Elite 65t do smartfonu.

Niezależnie od tego, jakie masz wymagania, możesz słuchać rozmów i muzyki przez cały dzień.

Po jednym doładowaniu bateria starcza na 5 godzin, a z zawartą w opakowaniu kieszonkową stacją ładującą – nawet na 15 godzin. Twoje wymagania w zakresie słuchania dźwięku będą więc spełnione przez cały dzień.

Wytrzymałość

Przeznaczone do wytrzymałej pracy, z gwarancją

Jabra Elite 65t ma konstrukcję z ochroną skali IP55 oraz objęta jest 2-letnią gwarancją na zniszczenia spowodowane wodą i pyłem**. Niezależnie od tego, co robisz w ciągu dnia, zawsze będziesz mieć łatwy, niezawodny dostęp do rozmów i muzyki.

** Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound+

Wirtualni asystenci

Proste polecania głosowe

Za pomocą Jabra Elite 65t możesz szybko połączyć się z usługami Alexa***, Siri® or Google Assistant™, co umożliwia szybkie uzyskanie niezbędnych informacji, np. do zaplanowania spotkań, znalezienia pobliskich wydarzeń lub do odczytania wiadomości.
*** Zależny od systemu operacyjnego

Napisz recenzję

Zestaw słuchawkowy Jabra Elite 65t Copper black

Technologia poczwórnych mikrofonów zapewnia najlepszą jakość dźwięku i rozmów.

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii