Pozostałe 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 79 elementów
 • 104,00 zł

  Splitter marki TP-LINK dostarcza napięcie stałe o wartości 12V lub 5 V, dzięki czemu może być wykorzystywany w miejscach, gdzie nie ma gniazd zasilania. Współpracuje z urządzeniami PSE i zasilaczami PoE, a także ich odpowiednika. Jest prosty w obsłudze.

 • 175,00 zł

  Ledlenser P3R to miniaturowa latarka, która zasilana jest przez akumulator litowo-jonowy. Zasięg światła urządzenia to 100 merów a strumień 140 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło i bezpieczeństwa.

 • 340,00 zł

  Ledlenser MT6 to latarka miniaturowa, która zasilana jest przez trzy baterie AA. Zasięg światła urządzenia to 260 merów a strumień aż 600 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło. Maksymalny czas pracy wynosi 192 godziny.

 • 219,00 zł

  Ledlenser P6.2 to latarka, która zasilana jest przez dwie baterie AA. Zasięg światła urządzenia to 120 merów a strumień 200 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło.

 • 192,00 zł

  Latarki z serii L charakteryzują się dużym strumieniem światła przy niewielkiej wadze.  Ledlenser L7 posiada wytrzymałą obudowę oraz wodoszczelność klasy IPX4. Dodatkowo jej maksymalny czas świecenia wynosi 42 godziny.

 • 464,00 zł

  Latarki czołowe z serii SEO są idealne dla poszukiwaczy przygód. Ledlenser SEO jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałą obudowę, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 220,00 zł

  Ledlenser P6.2 to latarka, która zasilana jest przez dwie baterie AA. Zasięg światła urządzenia to 120 merów a strumień 200 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło.

 • 549,00 zł

  W zestawie akcesoriów znajdziesz stację dokującą, która pozwoli Ci połączyć Twój smartfon z monitorem, klawiaturą i myszką. Dzięki temu możesz cieszyć się możliwościami na przykład pakietu Office. Klawiatura i myszka zostały wyposażone w technologię Bluetooth, dzięki czemu nie musisz się martwić plątaniną kabli. W opakowaniu akcesoriów znajdziesz również...

 • 155,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku.  Ledlenser H3.2 jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada regulację odchylenia głowicy o 75 stopni oraz wytrzymałe okablowanie, a niska...

 • 44,00 zł

    Torba podróżna marki Emtec została stworzona z myślą o aktywnych osobach – dzięki temu akcesorium można zabierać tablet wszędzie. Zapinany na suwak futerał gwarantuje pełne zabezpieczenie i ochronę urządzenia, natomiast regulowany pas na ramię umożliwia wygodne noszenie.   

 • 122,00 zł

  Latarki czołowe z serii NEO zostały stworzone dla aktywnych. Ledlenser NEO jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 22,00 zł

  DataTraveler 50 marki Kingston to pendrive o kompaktowej, lekkiej budowie. Charakteryzuje się pojemnością 16 GB, dzięki czemu można używać go do przenoszenia dużej ilości plików. Wysoka prędkość, uniwersalność oraz możliwość personalizacji znacznie wyróżniają ten nośnik pamięci spośród innych. Metalowa obudowa świadczy o dużej solidności wykonania.

 • 129,00 zł

  Modem 3G firmy Huawei. Urządzenie ze względu na swoje kompaktowe rozmiary oraz niewielką wagę jest niezwykle praktyczne. Posiada wgrane sterowniki, co pozwala na łatwą instalację. Współpracuje z każdym operatorem. Szybka transmisja danych pozwala na pobieranie plików z prędkością 21.6 Mb/s i ich wysyłanie z prędkością 5.76 Mbps. Produkt dostępny w kolorze...

 • 558,00 zł

  Przełącznik zarządzalny marki TP-LINK cechuje się funkcjami zabezpieczającymi ruch sieciowy. Został wyposażony w listy dostępu L2/L3/L4, dzięki którym transmisja dźwięku i wideo jest wyjątkowo szybka i płynna. Zarządzanie przełącznikiem jest proste i przyjemne, a wysoka jakość urządzenia sprawia, że najlepiej sprawdzi się w firmach czy zespołach,...

 • 839,00 zł

  Torba skórzana marki dbramante 1928 dedykowana dla laptopów do 15". Akcesorium zostało wykonane z wysokojakościowej skóry naturalnej, gwarantującej nie tylko świetny wygląd, ale również optymalną ochronę i trwałość. Torbę wyposażono przestronną komorę oraz dwie skórzane rączki. W komplecie znajduje się również portfel z dwiema przegrodami. Produkt...

 • 845,00 zł

  Torba skórzana marki dbramante 1928 dedykowana dla urządzeń o przekątnej do 16". Akcesorium zostało wykonane z wysokojakościowej skóry naturalnej, gwarantującej nie tylko świetny wygląd, ale również optymalną ochronę i trwałość. Torbę wyposażono w przestronną komorę, dwie zewnętrzne kieszenie oraz dwie skórzane rączki. Produkt dostępny w kolorze brązowym.

Pokazuje 1 - 16 z 79 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów