Płacę przez PayU

BLAUPUNKT Zestaw głośnomówiący Bluetooth BT Drive Free 114

4260275271949

Nowość

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący firmy Blaupunkt. Technologia Bluetooth pozwala na szybkie parowanie ze smartfonami. Odpowiednio długi czas pracy zapewnia bateria o pojemności 500 mAh.

Produkt dostępny w kolorze czarno-srebrnym. 

Więcej szczegółów

92,00 zł

1 Przedmiot

- +

 
Opis

Urządzenie BLUETOOTH DRIVE FREE 114, to bardzo praktyczny i zawierający najnowsze rozwiązania technologiczne zestaw głośnomówiący. Został on skonstruowany z myślą o użytkownikach, którzy podczas jazdy samochodem, nie narażając siebie ani innych uczestników ruchu, chcą w bezpieczny sposób korzystać z telefonu komórkowego. Urządzenie stworzone jest również dla kierowców, którzy dużo podróżują i chcą uniknąć mandatu za rozmowę przez komórkę podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowa zachęta do zakupu BLUETOOTH DRIVE FREE 114 jest koszt zakupu, który jest zdecydowanie niższy od wysokości mandatu. Wbudowany moduł Bluetooth w wersji V4.0 współpracuje z większością smartfonów i telefonów komórkowych, zapewniając najwyższą jakość połączeń, a funkcja NFC (zbliżeniowe parowanie urządzeń) sprawia, że proces komunikacji pomiędzy urządzeniami nigdy nie był tak łatwy. Multi-pairing to właściwość, która pozwala na jednoczesną obsługę  dwóch telefonów komórkowych, a funkcja D.S.P, dzięki redukcji szumów i eliminacji zakłóceń, emituje doskonałą jakość dźwięku, co pozwala prowadzić swobodną i zrozumiałą rozmowę. Urządzenie BT Drive Free 114 obsługuje również funkcję A2DP. Dzięki tej formie bezprzewodowej transmisji danych można za pomocą BT Drive Free 114 odtworzyć zapisane w telefonie komórkowym utwory muzyczne i cieszyć się ulubionymi dźwiękami podczas długich podróży. W przypadku połączenia telefonicznego odtwarzanie muzyki zostanie przerwane i będzie kontynuowane po zakończeniu rozmowy. BT DRIVE FREE 114 posiada uniwersalny przycisk funkcyjny, dzięki któremu możemy parować urządzenia, odbierać i odrzucać połączenia, włączać i wyłączać zestaw głośnomówiący, ponownie wybierać ostatni numer oraz uruchamiać aktywację głosem. Wbudowany wymienny akumulator litowo - jonowy o pojemności 500mAh zapewnia do 15 godzin łącznego czasu rozmowy, a w trybie „stand-by” zachowuje gotowość do pracy nawet przez 500 godzin. Czas pełnego ładowania akumulatora wynosi około 3 godzin. Zakres pracy tego urządzenia to około 10 metrów. Niewątpliwym atutem zestawu jest obudowa z gumową powierzchnią oraz klips do montażu zestawu w osłonie przeciwsłonecznej. Akcesoria te sprawiają, że jest to bardzo poręczne i przydatne urządzenie. Można z niego korzystać nie tylko w samochodzie ale również w biurze, czy wszędzie tam, gdzie nie możemy używać rąk celem przeprowadzenia połączenia telefonicznego. Z zestawem głośnomówiącym otrzymujemy również ładowarkę samochodową, przewód USB oraz instrukcję obsługi.

Napisz recenzję

BLAUPUNKT Zestaw głośnomówiący Bluetooth BT Drive Free 114

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący firmy Blaupunkt. Technologia Bluetooth pozwala na szybkie parowanie ze smartfonami. Odpowiednio długi czas pracy zapewnia bateria o pojemności 500 mAh.

Produkt dostępny w kolorze czarno-srebrnym. 

Napisz recenzję

21 Inne produkty w tej kategorii