Płacę przez PayU

FITBIT ALTA HR OPASKA SPORTOWA CZARNA DUŻA ROZMIAR L

Nowość

 • Pomiar spalonych kalorii
 • Czas i jakość snu
 • Krokomierz
 • Pulsometr
 • Powiadomienie o braku aktywności
 • Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach

OPASKA W ROZMIARZE DUŻYM - L

Więcej szczegółów

589,00 zł

1 Przedmiot

- +

 
Opis

Opaska sportowa FitBit Alta HR

Fitbit Alta to stylowa i niewielkich rozmiarów opaska sportowa, która skutecznie zmotywuje Cię do codziennego wysiłku jednocześnie mierząc Twoją aktywność przez całą dobę. Motywacja to Twoje najlepsze akcesorium. FitBit Alta przypomni Ci, że czas się ruszyć! Dzięki funkcji SmartTrack, opaska FitBit Alta HR automatycznie rozpozna rodzaj aktywności fizycznej.

Wbudowany czujnik tętna pozwoli Ci śledzić Twoją wydolność i dzięki temu osiągnąć cel szybciej. Dodatkowo FitBit Alta HR mierzy długość i jakość Twojego snu, dzięki czemu będziesz mógł lepiej się wysypiać.

Wyposażona w ekran OLED, wyświetla również powiadomienia z Twojego telefonu. To Twój idealny towarzysz przez cały dzień.

Wbudowany czujnik tętna

Tętno to potężne narzędzie, które może pomóc Ci osiągnąć zamierzony cel szybciej. Funkcja PurePulse nieustannie mierzy tętno na Twoim nadgarstku, przez co nie ma potrzeby posiadania czujnika na klatkę piersiową.

Dokładniejsze śledzenie spalonych kalorii

Poprzez całodobowe mierzenie tętna podczas wykonywanych ćwiczeń, otrzymujesz bardziej dokładne pomiary spalonych kalorii.

Dodatkowo całodobowe śledzenie wydajności podczas ćwiczeń może przekazać cenne informacje odnośnie Twojego układu sercowo-naczyniowego.

Całodzienna aktywność

Opaska FitBit Alta HR mierzy Twoją aktywność przez cały dzień bez względu na to co właśnie robisz. Urządzenie mierzy ilość kroków, przebyty dystans, spalone kalorie, ilość minut kiedy byłeś aktywny, a także ogólny czas spędzony w ruchu i w spoczynku.

Przypomnienia

Opaska FitBit Alta HR pomaga Ci być aktywnym przez cały dzień poprzez przyjazne przypomnienia, aby wykonać aktywność. Kiedy zakończysz aktywność opaska cieszy się razem z Tobą!

Funkcja SmartTrack

FitBit Alta automatycznie rozpoznaje rodzaj aktywności i rejestruje ją dla Ciebie, dzięki czemu możesz śledzić swoje ćwiczenia bez potrzeby wciskania jakiegokolwiek przycisku.

Powiadomienia z telefonu

Dzięki cienkiemu ekranowi OLED masz dostęp do statystyk swojej aktywności, aktualnej godziny oraz możesz również otrzymywać powiadomienia z Twojego telefonu. Inteligentne powiadomienia sprawią, że nie będziesz rozpraszać się patrząc w ekran telefonu.

Długa żywotność baterii

Używaj opaski FitBit Alta HR przez 5 dni i nocy bez potrzeby ładowania baterii

Pomiar długości i jakości snu

Opaska sportowa Fitbit Alta HR automatycznie śledzi długość i jakość Twojego snu, dzięki czemu lepiej poznasz swoje nawyki i dowiesz się co możesz poprawić, aby lepiej się wysypiać.

Dyskretne alarmy

W aplikacji FitBit na smartfona możesz ustawić dyskretny alarm, dzięki czemu opaska FitBit Alta HR wybudzi Cię łagodnie ze snu poprzez wibrację.

Osiągnij cel z aplikacją FitBit

FitBit Alta HR bezprzewodowo łączy się i synchronizuje z komputerami oraz ponad 200 urządzeniami, dzięki czemu możesz łatwo zapisywać dane o spożytym jedzeniu, długości i rodzaju aktywności, przejrzeć swoje nawyki, a także dodać swoich znajomych - wszystko w jednym miejscu!

Napisz recenzję

FITBIT ALTA HR OPASKA SPORTOWA CZARNA DUŻA ROZMIAR L
 • Pomiar spalonych kalorii
 • Czas i jakość snu
 • Krokomierz
 • Pulsometr
 • Powiadomienie o braku aktywności
 • Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach

OPASKA W ROZMIARZE DUŻYM - L

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii