Płacę przez PayU

MIO Spirit 8500 LM Europa

5420027526928

5262N5380013

Nowość

  • Ekran 6.2"

  • Mapy Polski i Europy z dożywotnią aktualizacją

  • Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów

  • Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

  • Znajdź mój samochódWięcej szczegółów

599,00 zł

3 Przedmioty

- +

 
Opis

Główne cechy:


Ekran 6.2" - dotykowy ekran o przekątnej 6.2" (15,7cm) i rozdzielczości 800 x 480

Mapy Polski i Europy z dożywotnią aktualizacją - 44 kraje: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów - Mio Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu MioMore Desktop.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D - Nawigacja Mio w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Znajdź mój samochód - Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.Nawigacja samochodowa z dożywotnią
aktualizacją map oraz bazy foto radarów


Nowy Spirit 8500 LM dostarczany jest z aktualnymi mapami, a ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy. Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas.
Nowy Mio Spirit 8500 LM został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Duży 6 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.
IQ Routes™ używa na bieżąco informacji które zbiera system od milionów użytkowników. Dzięki tym danym nawigacja jest w stanie szybko stworzyć najlepszą trasę dojazdu do wybranego przez Ciebie celu. LearnMe Pro™ monitoruje i uczy się Twojego stylu jazdy. Dzięki temu udogodnieniu nawigacja zawsze dobierze optymalną trasę do Twoich potrzeb I preferencji. Nawigacja Mio spirit zawsze przedstawi Ci kilka tras do wyboru. Twoim zadaniem jest tylko wybór tej najwygodniejszej dla Ciebie.
Martwisz się że nie znajdziesz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Wbudowane w nawigacje oprogramowanie znajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy Mio Europe Plus. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.Specyfikacja techniczna:

Hardware
Processor typ Mstar 2532, 800 MHz
GPS Chipset MediaTek MT3337E
Technologia TMC cross.png
Ekran dotykowy tick.png
Wyświetlanie w kolorze tak
Rozdzielczość 800 x 480
Wielkość 15.7cm (6.2")
Szerokość (mm) 101.5
Wysokość (mm) 17.7
Grubość (mm) 173.1
Waga (gr) 275
AV-in port cross.png
Software
Bezterminowa aktualizacja map tick.png
Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów tick.png
Tekst do wypowiedzenia(TTS) tick.png
Asystent pasa ruchu tick.png
IQ Routes™ tick.png
Widok skrzyżowań w 3D tick.png
LearnMe Pro™ tick.png
Tryb pieszy tick.png
Planowanie podróży tick.png
W pobliżu tick.png
Znajdź mój samochód tick.png
Symulacja trasy w tunelu tick.png
Komendy głosowe cross.png
Odtwarzacz Media Player cross.png
Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth® cross.png
Tryb dla aut o dużych gabarytach (TRUCK) Nie

Napisz recenzję

MIO Spirit 8500 LM Europa
  • Ekran 6.2"

  • Mapy Polski i Europy z dożywotnią aktualizacją

  • Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów

  • Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

  • Znajdź mój samochódNapisz recenzję

22 Inne produkty w tej kategorii