Płacę przez PayU

MIO Spirit 7670 LM Europa TRUCK

542002752612

5413N5020047

Nowość

 • Tryb ciężarowy

 • Dotykowy ekran 5"

 • Mapy Europy

 • Bezterminowa aktualizacja map

 • Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów

 • Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth®

 • Technologia TMC

 • Znajdź mój samochód

 • LearnMe Pro™

Więcej szczegółów

869,00 zł

1 Przedmiot

- +

 
Opis

Główne cechy:

Tryb ciężarowy - Tryb ciężarowy oraz karawaningowy dla aut o duzej masie i wymiarach. Trasy przeliczane na postawie rodzaju pojazdu, jego wagi, wymiarów oraz masy całkowitej*

* Dane wagowe i wymiarowe nie są dostępne dla wszystkich krajów rejonu Europy.


Dotykowy ekran 5" - 12,7 cm, rozdzielczość 480 x 272

Mapy Europy - 44 kraje: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Bezterminowa aktualizacja map - przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.


Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów - Mio Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu MioMore Desktop.


Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth - Twoje Mio używa rewelacyjnej technologii Bluetooth®. Umożliwia ona bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Mio jako zestawu głośnomówiącego. Teraz możesz dzwonić bez użycia rąk.

Technologia TMC - Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Mio wytyczy nową drogę.

Znajdź mój samochód - zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.


LearnMe Pro - Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.


Nawigacja Mio Spirit to zestawienie najbardziej poszukiwanych i zaawansowanych funkcji. Spirit 7670 LM oferuje Ci dożywotnie i darmowe aktualizacje map cztery razy w roku*. Nigdy już nie musisz martwić się o to że masz nieaktualną mapę. Zmiany na drogach nie będą już stanowić wyzwania podczas podróży. Aktualizacja map jest banalnie prosta. Zainstaluj oprogramowanie na komputerze, podłącz urządzenie, a mapy zainstalują się automatycznie.


Funkcja IQ Routes™ odzwierciedla doświadczenia i trasy milionów użytkowników nawigacji. Zbiera ona i analizuje dane od użytkowników, abyś potem mógł otrzymać najlepszą trasę dojazdu. Sprytne objazdy, skróty… to wszystko tylko dzięki IQ Routes™. Kolejną ciekawą funkcją jest LearnMe Pro™. Jest to część wbudowanego oprogramowania które analizuje i wyciąga wnioski na temat Twojego stylu jazdy. Potem przy wyznaczaniu trasy dojazdu nawigacja w pierwszej kolejności przedstawi Ci trasy dopasowane do Twojego stylu jazdy. Tak więc czy jeździsz szybko, czy lubisz jechać wolniej , a może nie lubisz autostrad– nawigacja dopasuje trasę do Twoich potrzeb. Dzięki systemowi TMC na bieżąco jesteś powiadamiany o wszelkich utrudnieniach na Twojej trasie. system uwzględnia wszelkie roboty drogowe, utrudnienia w ruchu, wypadki, zamknięte trasy. Nawigacja wraz z zastosowaniem systemu TMC jest w stanie przedstawić Ci alternatywne, szybsze trasy dotarcia do celu.

Martwisz się że nie znajdziesz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Wbudowane w nawigacje oprogramowanie znajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego. Gdy już zaparkujesz nawigacje możesz wciąż użytkować w trybie pieszym. Odkrywaj cały czas nowe, fascynujące miejsca i lokalizacje z nawigacją Mio Spirit.

Wbudowane wejście AV (port wejścia sygnału audio - wideo) umożliwia Ci na przykład podłączenie tylnej kamery parkowania. To doskonałe rozwiązanie gdy chce parkować w zatłoczonych uliczkach lub pod supermarketem.

Spirit 7670 LM dzięki wbudowanemu i intuicyjnemu oprogramowaniu umożliwia Ci szybki dostęp do ulubionych lokalizacji i adresów w opcji „Ulubione” Tak więc czy odwiedzasz często te same adresy czy lubisz np. włoskie restauracje… wszystko znajdziesz pod ikoną „Ulubione”.Kolejną przydatną funkcją jest odszukiwania auta po jego zaparkowaniu. Koniec zmartwień i zapominania gdzie zaparkowane jest moje auto. Teraz to nawigacja pamięta za Ciebie gdzie zaparkowałeś samochód. To takie proste i przyjazne funkcje sprawiają ze docenisz nawigację Mio Spirit od pierwszego uruchomienia.


Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy Mio Europe Plus. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.


Specyfikacja techniczna:

Hardware
Processor typ Mstar 800 MHz
GPS Chipset High Performance MSR2112
Technologia TMC tick.png
Ekran dotykowy tick.png
Wyświetlanie w kolorze tak
Rozdzielczość 480 x 272
Wielkość 12.7cm (5")
Szerokość (mm) 135.5
Wysokość (mm) 86
Grubość (mm) 12.7
Waga (gr) 158
AV-in port tick.png
Software
Bezterminowa aktualizacja map tick.png
Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów tick.png
Tekst do wypowiedzenia(TTS) tick.png
Asystent pasa ruchu tick.png
IQ Routes™ tick.png
Widok skrzyżowań w 3D tick.png
LearnMe Pro™ tick.png
Tryb pieszy tick.png
Planowanie podróży tick.png
W pobliżu tick.png
Znajdź mój samochód tick.png
Symulacja trasy w tunelu tick.png
Komendy głosowe cross.png
Odtwarzacz Media Player tick.png
Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth® tick.png
Tryb dla aut o dużych gabarytach (TRUCK) DożywotnioNapisz recenzję

MIO Spirit 7670 LM Europa TRUCK
 • Tryb ciężarowy

 • Dotykowy ekran 5"

 • Mapy Europy

 • Bezterminowa aktualizacja map

 • Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów

 • Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth®

 • Technologia TMC

 • Znajdź mój samochód

 • LearnMe Pro™

Napisz recenzję

21 Inne produkty w tej kategorii