Płacę przez PayU

Kawasaki Streetboard KX-ST 14.0

5905279820340

Kawasaki KX-ST 14.0

Nowość

Streetboard  KX-ST 14.0... po pierwszej przejażdżce nie zamieisz na inny inny środek transportu!

Więcej szczegółów

5 999,00 zł

3 Przedmioty

- +

 
Opis


Jeśli znudził Ci się rower, a jazda na rolkach nie sprawia już tyle przyjemności, mamy coś dla Ciebie...


Inteligentny Kawasaki Streetboard  KX-ST14.0 wywróci Wasz świat do góry nogami. Gwarantujemy, że już po pierwszej przejażdżce nie będziecie chcieli zamienić go na żaden inny środek transportu! Kawasaki Streetboard KX-ST 14.0 to urządzenie typu segawy, wykonany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, co pozwala dbać o bezpieczeństwo i niezwykłą stabilność jazdy.

Wystarczy przez chwile poćwiczyć balansowanie ciałem i od razu można korzystać ze wszystkich uroków urządzenia Kawasaki. Samobalansowanie polega na intuicyjnym sterowaniu ciałem, które nie wymaga wysiłku.

Można precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować, skręcać przez pochylanie się do przodu lub tyłu rozpędzając się do 20 km/h i  pokonując dystans nawet 50 km na jednym łądowaniu baterii, której cykl ładowania wynosi ok. 3 godz.  Deskę napędzają dwa silniki o łącznej mocy 1000W (2 x 500W),  co przy 18 cm wysokości od podłoża sprawia że bez problemu deskorolka pokonuje 30-stopniowe wzniesienia, nie ograniczając użytkownika przed odkrywaniem nowych tras. Pneumatyczne 14-calowe koła zapewniają wyjątkową amortyzację i wygodniejszą jazdę, którą można dostosować do różnych rodzajów dróg. Teraz bez obaw możesz jeździć także po chodnikach, ścieżkach rowerowych, placach zabaw, trawie czy nawet leśnych drogach. Komfort podróżowania zapewnią również wbudowane wzdłuż stojana i przy każdym kole lampy LED, stale oświetlające trasę. Sama deskorolka o wymiarach (136 x 62 x 53 cm) waży zaledwie 30 kg, przez co po złożeniu kierownicy daje się wygodnie przetransportować autem. Z gadżetu korzystać mogą osoby, które warzą mniej niż 130 kg.

Teraz ten inteligentny pojazd możesz mieć całkowicie pod kontrolą, a wszystko dzięki pilotowi, który umożliwi Ci zdalnie odblokować i zablokować deskę. Do tego wbudowane z przodu i z tyłu deski lampy LED migając, sygnalizują chęć skrętu. Specjalny wielofunkcyjny wyświetlacz pozwala sprawdzić prędkość, dystans oraz stan baterii. Jeszcze więcej rozrywki zapewnią bezprzewodowe głośniki bluetooth, które po włączeniu są gotowe do połączenia z telefonem.

Kawasaki Streetboard KX-ST 14.0 to urządzenie o nowoczesnej i wyróżniającej się estetyce. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy wykorzystują najnowsze technologie i zapewniają zgodną z normą IP54 (Index of Protection) wytrzymałość przed zachlapaniem i kurzem.
Starannie wykonana kierownica z regulowanym stojanem i antypoślizgowa powierzchnia zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania, a wysokiej jakości gumowe pedały zapewnią pewną postawę oraz przyczepność na desce.

Kawasaki Streetboard KX-ST 14.0 nie emituje zanieczyszczeń do środowiska. Ten Eko-gadżet to świetna alternatywa nie tylko dla tradycyjnego transportu. Z powodzeniem zastąpi longboard, rolki lub po prostu rower.

Każda deskorolka renomowanej i znanej na całym świecie marki Kawasaki przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości. Potwierdzają je certyfikaty, które zapewniają bezpieczne korzystanie z urządzenia.


Bezpieczeństwo użytkowania:

1. Dla własnego bezpieczeństwa zawsze używaj kasku i ochraniaczy.
2. Zderzenia, upadki i utrata kontroli może spowodować obrażenia Twoje i otoczenia.
3. Aby jeździć bezpiecznie koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi.
4. Elektryczna deskorolka nie jest zabawką i nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 10 lat.
5. Asysta dorosłych jest zalecana dla użytkowników poniżej 16 lat.
6. Ten produkt jest zaprojektowany do jednoosobowego użytku.
7. Ten produkt może używać jedna osoba w jednym czasie.
8. Elektryczna deskorolka powinna być użytkowana w takich miejscach, aby nie stanowić zagrożenia dla osób trzecich i otoczenia.
9. Nie używaj w czasie deszczu, w warunkach zwiększonej wilgotności i unikaj kałuż.
10. Nie używaj w błocie, śniegu oraz na lodzie.
11. Nie używaj w pobliżu innych pojazdów, w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności.
12. Użytkownik powinien przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów prawa w odniesieniu do użytkowników produktu.


WODOODPORNOŚĆ IP54 OZNACZA, ŻE PRODUKT JEST BRYZGOSZCZELNY - ODPORNY NA ZACHLAPANIA WODĄ. NIE JEST ODPORNY NA PEŁNE ZANURZENIE, NAWET W KRÓTKIM CZASIE

Napisz recenzję

Kawasaki Streetboard KX-ST 14.0

Streetboard  KX-ST 14.0... po pierwszej przejażdżce nie zamieisz na inny inny środek transportu!

Napisz recenzję

Zobacz też

27 Inne produkty w tej kategorii