Płacę przez PayU

Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1

5905279820333

Kawasaki KX-ST 10.1

Nowość

Streetboard  KX-ST10.1... inteligentny, genialny środek transportu pod Twoją kontrolą

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

3 Przedmioty

- +

 
Opis


Jeśli znudził Ci się rower, a jazda na rolkach nie sprawia już tyle przyjemności, mamy coś dla Ciebie...

Firma Kawasaki, pozostająca w czołówce firm tworzących najnowsze trendy stworzyła niepowtarzalne, inteligentne urządzenie typu segway — Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1. To nie tylko podnoszący poziom adrenaliny gadżet, ale przede wszystkim genialny środek transportu dla młodszych i starszych. Sprawdzi się także jako wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków!
Inteligentna deska Kawasaki wnosi element zabawy i zadba o Twoją kondycję fizyczną oraz prawidłową postawę. Dynamiczną jazdę napędzają dwa silniki o łącznej mocy 700 W, a przy 15 cm wysokości od podłoża pokonują 30-stopniowe wzniesienia, nie ograniczając użytkownika przed odkrywaniem nowych tras. Na naładowanej do pełna baterii przejedziemy dystans nawet do 25 km i rozpędzimy się aż do 25 km/h. Cykl ładowania akumulatotra trwa ok 3 godziny. Deskorolka o wymiarach (59 x 35,5 x 33,5 cm)  waży zaledwie 11 kg, przez co po złożeniu kierownicy daje się wygodnie przetransportować autem. Z Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 mogą korzystać osoby, których waga nie przekracza 130 kg.

Model Kawasaki Streetboard KXST10.1 to segway z pneumatycznymi i pompowanymi 10.1-calowymi kołami zapewniającymi wyjątkową amortyzację i wygodniejszą jazdę, dostosowaną do różnych rodzajów dróg. Dętka pozwala dopasować twardość kół do wymagań terenu. Lekko napompowane koła amortyzują nierówności nawierzchni, a maksymalnie napompowane pozwalają osiągnąć maksymalną prędkość. Im większy rozmiar kół, tym lepiej sobie będzie się jeździć na nierównej powierzchni.
Teraz ten inteligentny pojazd możesz mieć całkowicie pod kontrolą. Pilot w zestawie to niezwykły gadżet, który umożliwi Ci zdalnie odblokować i zablokować deskę. Do tego wbudowane z przodu i z tyłu deski lampy LED migając, sygnalizują chęć skrętu.

Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1 to urządzenie o nowoczesnej i wyróżniającej się estetyce. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy wykorzystują najnowsze technologie i zapewniają zgodną z normą IP54 (Index of Protection) wytrzymałość przed zachlapaniem i kurzem. Starannie wykonana kierownica z regulowanym stojanem i antypoślizgowa powierzchnia zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z kolei wysokiej jakości gumowe pedały zapewnią pewną postawę oraz przyczepność na desce.
Ten miejski środek transportu japońskiego producenta został wykonany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów pozwalających zadbać o bezpieczeństwo i niezwykłą stabilność jazdy. Streetboard to najnowszy trend w poruszaniu się, z którym po krótkim czasie nie będziecie umieli się rozstać!
Wystarczy przez chwile poćwiczyć balansowanie ciałem i od razu można korzystać ze wszystkich uroków urządzenia Kawasaki. Można precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować, skręcać przez pochylanie się do przodu lub tyłu. Samobalansowanie polega na intuicyjnym sterowaniu ciałem, które nie wymaga wysiłku.
Jeśli nie lubicie marnować czasu w korkach i zależy Wam na poprawie jakości powietrza, to urządzenie właśnie dla Was! Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1 nie emituje zanieczyszczeń do środowiska, dzięki czemu ma spore szanse stać się podstawowym, miejskim środkiem komunikacji. Ten Eko-gadżet to świetna alternatywa nie tylko dla tradycyjnego transportu. Z powodzeniem zastąpi też longboard, rolki lub po prostu rower. Dzięki niemu poruszanie się po mieście może stać się szybsze, przyjemniejsze i łatwiejsze.

Każdy Kawasaki streetboard przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości potwierdzone certyfikatami, które zapewnią bezpieczne korzystanie z urządzenia. Jakość produktów wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo podczas jazdy oraz użytkowania baterii.


Bezpieczeństwo użytkowania:

1. Dla własnego bezpieczeństwa zawsze używaj kasku i ochraniaczy.
2. Zderzenia, upadki i utrata kontroli może spowodować obrażenia Twoje i otoczenia.
3. Aby jeździć bezpiecznie koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi.
4. Elektryczna deskorolka nie jest zabawką i nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 10 lat.
5. Asysta dorosłych jest zalecana dla użytkowników poniżej 16 lat.
6. Ten produkt jest zaprojektowany do jednoosobowego użytku.
7. Ten produkt może używać jedna osoba w jednym czasie.
8. Elektryczna deskorolka powinna być użytkowana w takich miejscach, aby nie stanowić zagrożenia dla osób trzecich i otoczenia.
9. Nie używaj w czasie deszczu, w warunkach zwiększonej wilgotności i unikaj kałuż.
10. Nie używaj w błocie, śniegu oraz na lodzie.
11. Nie używaj w pobliżu innych pojazdów, w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności.
12. Użytkownik powinien przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów prawa w odniesieniu do użytkowników produktu.


WODOODPORNOŚĆ IP54 OZNACZA, ŻE PRODUKT JEST BRYZGOSZCZELNY - ODPORNY NA ZACHLAPANIA WODĄ. NIE JEST ODPORNY NA PEŁNE ZANURZENIE, NAWET W KRÓTKIM CZASIE

Napisz recenzję

Kawasaki Streetboard KX-ST 10.1

Streetboard  KX-ST10.1... inteligentny, genialny środek transportu pod Twoją kontrolą

Napisz recenzję

Zobacz też

27 Inne produkty w tej kategorii