Płacę przez PayU

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A

5905279820319

Kawasaki KX-PRO 10.0A

Nowość

Balance Scooter KX-PRO 10.0A... elektryczna deskorolka, w której się zakochasz.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

3 Przedmioty

- +

 
Opis


Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A - elektryczna deskorolka to zarówno najnowszy trend w poruszaniu się, jak i unikalna rozrywka high-tech. Sterowana balansem naszego ciała rozpędza się do 20 km/h, co pozwala szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Balance Scooter KX-PRO 10.0A pozwala precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować i skręcać. Wystarczy pochylać się do przodu lub do tyłu. Dynamiczna deskorolka o wysokości podstawy 16 cm pozwala pokonywać 30-stopniowe wzniesienia, ułatwiając odkrywanie nowych tras, zróżnicowanych pod kątem stopnia trudności. Na naładowanej do pełna baterii przejedziemy nawet do 20 km. Czas je pełnego naładowania to ok 3 godziny. Pneumatyczne, pompowane koła o średnicy 10 cali są napędzane dwoma dynamicznymi silnikami o całkowitej mocy 700W. Dają również uczucie wyjątkowej amortyzacji i wygodniejszej jazdy dostosowanej do różnych rodzajów dróg. Dętka pozwala dopasować twardość kół do wymagań terenu. Lekko napompowane koła amortyzują nierówności nawierzchni, a maksymalnie napompowane pozwalają osiągnąć największą prędkość.  Dopuszczalne obciążenie tej deskorolki to 120 kilogramów.  Sama zaś deskorolka waży zaledwie 12 kg, i posiada niewielki rozmiary (64 x 27,6 x 28,4 cm) przez co daje się wygodnie przenosić i przechowywać.Kawasaki i jego napędzana energią elektryczną deskorolka Balance Scooter KX-PRO 10.0A to pełen adrenaliny i zabawy gadżet oraz genialny środek transportu dla młodszych i starszych. To także wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków. Deska jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i solidnych podzespołów. Dzięki temu mamy zagwarantowane nie tylko bezpieczeństwo, ale też niezwykłą stabilność podczas jazdy.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A wyróżnia się nowoczesnym i estetycznym designem. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy zostały stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, które zgodnie z normą IP54 (Index of Protection) chronią przed zachlapaniem i kurzem. Do tego antypoślizgowa powierzchnia zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a wysokiej jakości mocowane gumowe pedały zapewniają pewną postawę i doskonałą przyczepność na desce.

Deskorolki Kawasaki nie emitują zanieczyszczeń do środowiska. Dzięki temu mają spore szanse stać się miejskim środkiem komunikacji. Elektryczna deska Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A to produkt ekologiczny. Właśnie dlatego to świetna alternatywa dla transportu tradycyjnego, longboard’u, rolek czy po prostu roweru. Dzięki niemu poruszanie się po mieście nie tylko może stać się szybsze i przyjemniejsze, ale przede wszystkim – łatwiejsze. Także dlatego, że sama deska waży około 11 kilogramów, co pozwala na łatwe przenoszenie jej w ręku.

Kawasaki korzysta z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych. Każda deskorolka tej renomowanej i znanej na całym świecie marki przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości, które są potwierdzone certyfikatami.


Bezpieczeństwo użytkowania:

1. Dla własnego bezpieczeństwa zawsze używaj kasku i ochraniaczy.
2. Zderzenia, upadki i utrata kontroli może spowodować obrażenia Twoje i otoczenia.
3. Aby jeździć bezpiecznie koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi.
4. Elektryczna deskorolka nie jest zabawką i nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 10 lat.
5. Asysta dorosłych jest zalecana dla użytkowników poniżej 16 lat.
6. Ten produkt jest zaprojektowany do jednoosobowego użytku.
7. Ten produkt może używać jedna osoba w jednym czasie.
8. Elektryczna deskorolka powinna być użytkowana w takich miejscach, aby nie stanowić zagrożenia dla osób trzecich i otoczenia.
9. Nie używaj w czasie deszczu, w warunkach zwiększonej wilgotności i unikaj kałuż.
10. Nie używaj w błocie, śniegu oraz na lodzie.
11. Nie używaj w pobliżu innych pojazdów, w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności.
12. Użytkownik powinien przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów prawa w odniesieniu do użytkowników produktu.
WODOODPORNOŚĆ IP54 OZNACZA, ŻE PRODUKT JEST BRYZGOSZCZELNY - ODPORNY NA ZACHLAPANIA WODĄ. NIE JEST ODPORNY NA PEŁNE ZANURZENIE, NAWET W KRÓTKIM CZASIENapisz recenzję

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A

Balance Scooter KX-PRO 10.0A... elektryczna deskorolka, w której się zakochasz.

Napisz recenzję

Zobacz też

25 Inne produkty w tej kategorii