Płacę przez PayU

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 8.0A

5905279820302

Kawasaki KX-PRO 8.0A

Nowość

Balance Scooter KX-PRO 8.0A...  jeśli nienawidzisz stać w korkach, a do tego masz we krwi dbanie o środowisko.

Więcej szczegółów

1 699,00 zł

3 Przedmioty

- +

 
Opis


Kawasaki. Model Balance Scooter KX-PRO 8.0A  - Globalna firma Kawasaki zawsze pozostaje w czołówce firm tworzących najnowsze technologie i śledzących najnowsze trendy rynkowe w wielu branżach. Cyfrowe żyroskopy elektroniczne i czujniki przyspieszenia, które w inteligentny sposób kontrolują wagę i ruch w zależności od środka ciężkości to już nie science-fiction, to tylko technologie wykorzystane przy produkcji kolejnej deskorolki elektrycznej globalnej firmy Kawasaki. Model Balance Scooter KX-PRO 8.0A wyposażony jest w dwa dynamiczne silniki o łącznej mocy 700W. Dopuszczalne obciążenie tej deskorolki to 120 kilogramów, a maksymalna prędkość, z jaką może się poruszać to 20 km/h. Pneumatyczne 8-calowe koła zapewnia wyjątkową amortyzację i wygodniejszą jazdę dostosowaną do różnych rodzajów dróg. Koła dopasowują się do wymagań terenu i perfekcyjnie amortyzują wszelkiego rodzaju nierówności. Im większy rozmiar kół, tym lepiej sobie poradzisz na nierównej powierzchni. 16-centymetrowa wysokość od podłoża umożliwia pokonywanie 30-stopniowych wzniesiesień, nie ograniczając użytkownika przed odkrywaniem nowych tras. Sama deskorolka waży zaledwie 10,5 kg, i posiada niewielki rozmiary (64 x 25 x 25 cm ) przez co daje się wygodnie przenosić i przechowywać. Na baterii której czas ładowania trwa ok 3 godzin możesz pokonać dystans ok. 20 km.
Ta inteligentna deskorolka Kawasaki Balance Scooter KX-PRO8.0A to już nie tylko nowatorski gadżet, ale też zapewniający sporą dawkę adrenaliny środek transportu dla wszystkich aktywnych — młodszych i starszych. Ta wyjątkowa deskorolka japońskiego producenta została wykonana z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, co nie tylko pozwala dbać o bezpieczeństwo, ale też zapewnia niezwykłą stabilność. Elektryczna deskorolka to najnowszy trend, jeśli chodzi o poruszanie się po mieście!
Elektryczna deskorolka Kawasaki to produkt ekologiczny i świetna alternatywa dla longboard’u, rolek czy po prostu roweru. Teraz poruszanie się może stać się szybsze, przyjemniejsze i łatwiejsze. Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 8.0A wyróżnia się futurystyczną formą a solidna konstrukcja i precyzja wykonania obudowy w połączeniu z najnowszymi technologiami zapewniają wytrzymałość przed zachlapaniem i kurzem – zgodnie z normą IP54 (Index of Protection). Dzięki antypoślizgowej powierzchni zwiększyły się też komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wysokiej jakości gumowe pedały zapewnią pewną postawę i przyczepność na desce bez obawy zsunięcia się z deski i są dopełnieniem produktów z kategorii premium.

Wystarczy przez chwile poćwiczyć balansowanie ciałem i od razu można korzystać ze wszystkich uroków deskorolki Kawasaki. Samobalansowanie polega na intuicyjnym sterowaniu ciałem, które nie wymaga żadnego wysiłku. Inteligentna deska Kawasaki nie tylko pozwala dobrze się bawić. Pozwala też zadbać o kondycję fizyczną i prawidłową postawę. Przez pochylanie się do przodu i do tyłu można precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować i skręcać.

Korzystając z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych, każda deskorolka renomowanej i znanej na całym świecie marki Kawasaki przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości potwierdzone certyfikatami.Bezpieczeństwo użytkowania:

1. Dla własnego bezpieczeństwa zawsze używaj kasku i ochraniaczy.
2. Zderzenia, upadki i utrata kontroli może spowodować obrażenia Twoje i otoczenia.
3. Aby jeździć bezpiecznie koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi.
4. Elektryczna deskorolka nie jest zabawką i nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 10 lat.
5. Asysta dorosłych jest zalecana dla użytkowników poniżej 16 lat.
6. Ten produkt jest zaprojektowany do jednoosobowego użytku.
7. Ten produkt może używać jedna osoba w jednym czasie.
8. Elektryczna deskorolka powinna być użytkowana w takich miejscach, aby nie stanowić zagrożenia dla osób trzecich i otoczenia.
9. Nie używaj w czasie deszczu, w warunkach zwiększonej wilgotności i unikaj kałuż.
10. Nie używaj w błocie, śniegu oraz na lodzie.
11. Nie używaj w pobliżu innych pojazdów, w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności.
12. Użytkownik powinien przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów prawa w odniesieniu do użytkowników produktu.WODOODPORNOŚĆ IP54 OZNACZA, ŻE PRODUKT JEST BRYZGOSZCZELNY - ODPORNY NA ZACHLAPANIA WODĄ. NIE JEST ODPORNY NA PEŁNE ZANURZENIE, NAWET W KRÓTKIM CZASIEW skład zestawu wchodzi:

Kawasaki Balance Scooter

Ładowarka

Napisz recenzję

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 8.0A

Balance Scooter KX-PRO 8.0A...  jeśli nienawidzisz stać w korkach, a do tego masz we krwi dbanie o środowisko.

Napisz recenzję

Zobacz też

25 Inne produkty w tej kategorii