Płacę przez PayU

Nasz sklep internetowy funkcjonuje nieprzerwanie od kilkunastu lat, ale nasza przygoda w branży telekomunikacyjnej sięga początków telefonii komórkowej w Polsce. Od połowy lat dziewięćdziesiątych zbieramy doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta detalicznego oraz hurtowego. Postrzegamy siebie jako godnych zaufania, więc z czystym sumieniem zapraszamy do grona naszych Klientów.

Jeśli kupujesz sprzęt sporadycznie i do swoich potrzeb, zapraszamy do korzystania z naszego sklepu internetowego. Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz regularnych dostaw, skontaktuj się z nami. Przydzielimy Ci opiekuna, który zajmie się doradztwem i organizacją zadań niemożliwych.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

1. SPRZEDAJEMY WYŁĄCZNIE FABRYCZNIE NOWE PRODUKTY, KTÓRE SĄ OBJĘTE GWARANCJĄ PRODUCENTA. Ewentualne kwestie gwarancyjne możesz zrealizować w każdym autoryzowanym serwisie producenta.

2. NA WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRODUKTY WYSTAWIAMY FAKTURY VAT 23% LUB PARAGONY (według życzenia klienta). U nas nie natkniesz się na komisową fakturę VAT marża lub informację "jest tanio, bo bez paragonu".

3. OPRÓCZ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ PROWADZIMY RÓWNIEŻ SKLEP STACJONARNY I MAMY FIZYCZNY MAGAZYN. Minimalizuje to kłopot z brakiem dostępności sprzętu. Jeśli czegoś nie mamy w sklepie, przesuniemy to z magazynu w ciągu jednego dnia. Poza tym przed dokonaniem zakupu możesz obejrzeć produkt lub nawet go wypożyczyć (w zależności od dostępności egzemplarzy testowych).

4. KLIENTÓW TRAKTUJEMY POWAŻNIE. Potwierdzają to tysiące pozytywnych komentarzy na portalach aukcyjnych oraz porównywarkach internetowych. Opinii nie piszemy sami, więc znajdziecie też pojedyncze negatywne, ale dokładamy wszelkich starań, żeby było ich jak najmniej (teraz stanowią w sumie poniżej 1%).

5. MAMY 100% POLSKIEGO KAPITAŁU. Korzystamy wyłącznie z własnych środków, zyski inwestujemy w naszym kraju i nie transferujemy ich za granicę. Korzystając z naszych usług wspierasz krajową przedsiębiorczość i pomagasz w tworzeniu nowych miejsc pracy.

6. WSPÓŁPRACUJEMY BEZPOŚREDNIO Z PRODUCENTAMI. Sprzęt mamy z "pierwszej ręki". Nie skupujemy go z rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że telefon który kupisz nie będzie miał loga operatora ani żadnego innego niechcianego oprogramowania.

Nie przekonało Cię to? Odwiedź nas i sprawdź, że powyższe punkty to tylko część naszych zalet. :-)


Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów