Płacę przez PayU

Uchwyt samochodowy Samsung Galaxy Note 8, S8 itp. EE-V200SABEGWW

8806085880511

MO-SU-H039

Nowość

Oryginalny uchwyt samochodowy marki Samsung do telefonów o rozmiarach od 4" do 6". Pasuje między innymi do: Galaxy SII, SIII, SIV, Note 2, Note 3.

Więcej szczegółów

65,00 zł

1 Przedmiot

- +

 
Opis
 • Uniwersalny uchwyt samochodowy Samsung ułatwia dostęp do funkcji smartfona podczas jazdy samochodem.

 • Specjalnie zaprojektowany uchwyt zabezpiecza telefon podczas długich podróży. Wystarczy przymocować uchwyt do szyby lub deski rozdzielczej i dostosować kąt, tak aby zapewnić sobie perfekcyjną widoczność ekranu.

 • Funkcje nawigacji satelitarnej GPS zoptymalizowane dzięki dedykowanym aplikacjom. Trzymając dłonie bezpiecznie na kierownicy, możesz wygodnie korzystać z wszechstronnych, aktywowanych głosem aplikacji dla systemu Android, na przykład takich jak S Voice.

 • Twój smartfon Samsung i stacja dokująca do samochodu stanowią perfekcyjne połączenie w podróży (pasuje do telefonów z ekranem o przekątnej 4 - 5,7”).Uniwersalne wzornictwo

Uniwersalne wzornictwo

Stacja dokująca do samochodu umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń przenośnych podczas jazdy. Produkt cechuje się atrakcyjnym wzornictwem i umożliwia ustawienie urządzenia pod dogodnym kątem. Smukły kształt stacji w niewielkim stopniu zmniejsza widoczność podczas jazdy, zarówno z podłączonym smartfonem, jak i bez niego. Stacja dokująca została zaprojektowana z myślą o serii smartfonów Samsung Galaxy (4 - 5,7”) oraz Galaxy Mega i jest w pełni kompatybilna z nimi.
Stacja dokująca dla większej wygody

Stacja dokująca do samochodu posiada przyssawkę ułatwiającą mocowanie oraz uchwyt z przyciskiem, dzięki któremu przymocowanie smartfona jest niezwykle proste. Uchwyt jest łatwy zarówno w montażu, jak i użytkowaniu. Smartfon można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej oraz ustawić kąt urządzenia tak, aby zapewnić sobie doskonałą widoczność ekranu. Stacja umożliwia również dostosowanie kąta urządzenia w zależności od tego, która funkcja jest wykorzystywana – zestaw głośnomówiący, nawigacja satelitarna czy aktywowane głosowo aplikacje dla systemu Android, takie jak S Voice itp. W przypadku dokupienia sprzedawanej oddzielnie ładowarki samochodowej można również ładować urządzenie przenośne znajdujące się w uchwycie. Stacja dokująca do samochodu szybko stanie się nieodłącznym elementem twojego stylu życia. • Kompatybilność
  • Kompatybilne modele Smartfon Samsung 4 - 5,7”
 • Informacje ogólne
  • Zawartość opakowania Stacja dokująca do samochodu, uchwyt z przyssawką, podkładka na deskę rozdzielczą, instrukcja
 • Wymiary
  • Wymiary (SxWxG) Stacja dokująca do samochodu: 115 mm (szer.) x 70 mm (dł.)
  • Waga 145 g

Napisz recenzję

Uchwyt samochodowy Samsung Galaxy Note 8, S8 itp. EE-V200SABEGWW

Oryginalny uchwyt samochodowy marki Samsung do telefonów o rozmiarach od 4" do 6". Pasuje między innymi do: Galaxy SII, SIII, SIV, Note 2, Note 3.

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii