Płacę przez PayU

OORT Smart LED

4718487068876

L012-8801

Nowość

Inteligentna żarówka

Więcej szczegółów

99,00 zł

 
Opis

Stwórz unikatową atmosferę i zmieniaj kolory światła za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca w domu.


 

OORT SmartLED

 To inteligentna żarówka, która nada Twojej przestrzeni nowy wymiar. Wybierając jeden z 16 milionów dostępnych kolorów, możesz zmienić atmosferę w mieszkaniu czy biurze w zaledwie kilka sekund. OORT SmartLED sterujesz za pomocą darmowej aplikacji w Twoim smartfonie, dzięki czemu możesz zapalać i gasić światło lub zmieniać jego barwę, będąc w innym pomieszczeniu. W dodatku zastosowana technologia LED zapewnia nieprzerwane działanie nawet przez 40 000 godzin.

 

OORT SmartLED działa w oparciu o technologię Bluetooth Smart dzięki czemu możesz sterować światłem w swoim domu bezpośrednio ze smartfona lub tabletu i nie musisz łączyć się z Internetem. Pamięć aplikacji umożliwia tworzenie planu działania, dzięki czemu OORT SmartLED będzie się włączać i wyłączać bez Twojej ingerencji nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Możesz wykorzystywać go także jako budzik. OORT SmartLED oferuje pełną paletę barw, umożliwiając jednocześnie regulację jasności i nasycenia koloru, w każdej chwili można także wrócić do standardowej barwy oświetlenia. W połączeniu z OORT SmartHub możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności, np. OORT SmartLED może włączać światło, kiedy wykryje Twoją obecność w domu.Zabezpiecz swój dom podczas podróży

Kiedy jesteś poza domem OORT SmartLED imituje Twoją obecność, odstraszając potencjalnych włamywaczy. Światło automatycznie włączy się w tych pomieszczeniach, w których na co dzień przebywasz.
Zmieniaj wystrój w kilka sekund

W jednej chwili możesz całkowicie odmienić wnętrze swojego mieszkania bez konieczności malowania ścian czy wymiany mebli. Odpowiedni odcień we wnękach i domowych barkach stworzy wyjątkowy klimat, a przestrzeń będzie zmieniać się razem z Twoimi upodobaniami.

 

Pomóż Twojemu dziecku zasnąć

Każdego wieczoru Twoje dziecko może przenosić się do krainy bajkowych bohaterów, przeżywając razem z nimi kolejne przygody, a Ty zbudujesz właściwą atmosferę, dobierając odpowiedni kolor oświetlenia. Co więcej, gdy maluch zasypia przy świetle, możesz zdalnie gasić je bez wchodzenia do pokoju.


Dane techniczne:

    Typ: żarówka typu Air Balloon LED
    Rozmiar: Ø 78 x 129 mm
    Typ gwintu: E26/E27
    Napięcie zasilania: 100-240V AC
    Częstotliwość: 50 – 60 Hz
    Zużycie energii: max 9,5 W ± 10%
    Strumień światła: 180 Im (Biała LED)
    Temperatura barwowa: 5500 ~ 6500 K (Biała LED)
    Obsługa: Bluetooth SMART (4.0)
    Kompatybilność: system operacyjny iOS 7.0 lub wyższy oraz Android 4.3 lub wyższy
    Temperatura pracy: -20°C~40°C (-4°F~104°F)
    Żywotność diody LED: 40,000+ godzin

Napisz recenzję

OORT Smart LED

Inteligentna żarówka

Napisz recenzję

30 Inne produkty w tej kategorii

Ostatnio oglądane