Płacę przez PayU

Lista produktów producenta: Polar

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 1 019,00 zł

  Zegarek sportowy firmy Polar w rozmiarze S. Urządzenie służy do monitorowania aktywności użytkownika. Zostało wyposażone m.in. w licznik kalorii, tryb ciągłego pomiaru tętna oraz funkcję monitorowania snu. Odpowiednio długi czas pracy zapewnia bateria o pojemności 110 mAh.Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 362,00 zł

  Polar Loop2 to nowoczesny monitor aktywności , który śledzi dzienną aktywność użytkownika, a także czas i jakość snu. Wodoodporne urządzenie pomaga motywować do działania i na bieżąco obserwować swoje osiągnięcia. Zegarek posiada funkcję inteligentnego licznika kalorii, kroków i pokonanego dystansu. Ponadto monitor aktywności może otrzymywać powiadomienia...

 • 329,00 zł

  Zegarek sportowy firmy Polar. Urządzenie służy do monitorowania aktywności. Posiada tryb multidyscyplinowy oraz funkcję pomiaru tętna. Opaska jest wodoodporna do 30 metrów, dzięki czemu pozwala także na śledzenie swoich postępów na basenie. Zasilana jest przez baterie CR2025. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 1 624,00 zł

  Zegarek sportowy V800 marki Polar zadba o aktywność każdego użytkownika. Doskonale monitoruje obciążenia treningowe i pomaga dostosować intensywność oraz czas treningu do indywidualnych potrzeb. Liczy kalorie, tętno oraz wylicza konieczny okres regeneracji. Oprócz wielofunkcyjności, prezentuje również stylowy design.

 • 466,00 zł

  Polar Loop Crystal został stworzony z myślą o kobietach, które kochają sport i elegancką biżuterię. Wysadzana kryształkami Svarowskiego opaska stanowi stylowy dodatek, a jednocześnie perfekcyjnie monitoruje aktywność. Przekazuje informacje o spalonych kaloriach, tętnie, krokach, dystansie i czasie snu.

 • 543,00 zł

  Polar A300Monitor aktywności i treningówTwój organizm i A300. Stworzone do ruchu, stworzone dla siebie. Polar A300 to zegarek sportowy z monitorem aktywności, który motywuje do ruchu i poprawy wyników. Monitoruj swoją dzienną aktywność, treningi i sen.Zaprojektowany do codziennego użytkuPołącz A300 ze swoim telefonem, aby otrzymywać powiadomienia o...

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów