Płacę przez PayU

Lista produktów producenta: TP-LINK

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 99,00 zł

  Splitter marki TP-LINK dostarcza napięcie stałe o wartości 12V lub 5 V, dzięki czemu może być wykorzystywany w miejscach, gdzie nie ma gniazd zasilania. Współpracuje z urządzeniami PSE i zasilaczami PoE, a także ich odpowiednika. Jest prosty w obsłudze.

 • 231,00 zł

  Bezprzewodowy modem firmy TP-LINK. Przenośne urządzenie pozwala na korzystanie z internetu nawet 10 użytkownikom jednocześnie. Zostało wyposażone w wyświetlacz OLED. Odpowiednio długą pracę zapewni bateria o pojemności 2000 mAh. Produkt dostępny w kolorze czarnym. 

 • 532,00 zł

  Przełącznik zarządzalny marki TP-LINK cechuje się funkcjami zabezpieczającymi ruch sieciowy. Został wyposażony w listy dostępu L2/L3/L4, dzięki którym transmisja dźwięku i wideo jest wyjątkowo szybka i płynna. Zarządzanie przełącznikiem jest proste i przyjemne, a wysoka jakość urządzenia sprawia, że najlepiej sprawdzi się w firmach czy zespołach,...

 • 808,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Neffos X1 to bardzo wydajny smartphone, dysponujący 8-rdzeniowym procesorem, dzięki któremu zachowuje płynność w działaniu. Pomaga w tym również 2GB RAM oraz technologia ograniczania poboru mocy. Urządzenie ma jedynie 2,75 mm grubości i zostało idealnie wyważone. Wszystkie funkcje można odkrywać na wygodnym, 5-calowym ekranie o bardzo wysokim kontraście i...

 • 899,00 zł

  Neffos X1 MAX idealnie dopasowuje się do dłoni - podwójnie zakrzywiona obudowa oraz cienka konstrukcja smartfona zwiększają komfort użytkowania. Czytnik linii papilarnych został umieszczony z tyłu, dzięki czemu można odblokować telefon w naturalny sposób. Natomiast symetrycznie rozmieszczone głośniki zapewniają bogaty, mocny dźwięk. Urządzenie posiada...

 • 4,00 zł

  Folia ochronna marki TP-Link dedykowana dla urządzenia Neffos C5L. Produkt posiada 3 warstwy, a dzięki specjalnej strukturze zapewnia skuteczną ochronę przed drobnymi uszkodzeniami i zarysowaniami ekranu. 

 • 11,00 zł

  Folia została zaprojektowana przez markę TP-Link dzięki czemu perfekcyjnie dopasowuje się do urządzenia. Dzięki niej smart fon pozostaje odporny na uderzenia, zarysowania, a wyświetlacz pozbawiony jest śladów palców. Folia jest w pełni przezroczysta, co nie wpływa na jakość przekazywanego obrazu.

 • 222,00 zł

  Kamera NC220 marki TP-LINK to gwarancja zachowania komfortu i bezpieczeństwa. Umożliwia połączenie ze smartfonami czy laptopami poprzez dedykowaną aplikację i wyświetlanie zdjęć, nagrań w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji trybu nocnego możliwe jest nagrywanie w wysokiej jakości również po zmroku, a funkcja wykrywania ruchu pozwala na natychmiastową...

 • 15,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Przezroczyste etui dedykowane do Neffos C5.  Zabezpiecza smartfon przed zarysowaniami i uszkodzeniem, zachowując przy tym oryginalny design smartfona.

 • 9,00 zł

  Niesamowita wytrzymałość. Chroń wyświetlacz swojego smartfona przed uszkodzeniami. Folia Neffos jest odporna na uderzenia i nie zostawia śladów dotykania. Wysoka przepuszczalność folii pozwala cieszyć się wysoką jakością obrazów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów