Płacę przez PayU

Drony 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 712,00 zł

  Parrot Mambo to niewielki dron z możliwością podłączenia doń kamery lub innych akcesoriów takich jak szczypce czy nawet armatka. Współpracuje z telefonem i goglami VR, dzięki czemu możliwe staje się sterowanie urządzeniem z perspektywy pierwszoosobowej (FPV). Bateria pozwala na 10 minut lotu, a pilot posiada zasięg do 100m.

 • 374,00 zł

  Archos Drone został stworzony z myślą o pasjonatach nowoczesnych gadżetów i lotnictwa. Umożliwia precyzyjne sterowanie i jest wyjątkowo solidnie skonstruowany. Nagrywa w jakości HD, a zdjęcia i filmy można wyświetlać na smartfonie w czasie rzeczywistym. Ten ciekawy produkt został wykonany z najwyższą precyzją i pozwala na długi czas zabawy.

 • 253,00 zł

  X1C marki Xblitz to dron z 6-osiowym systemem kontroli oraz regulowanym żyroskopem. Wbudowana bateria pozwala na 8 minut lotu, a zasięg sterowania wynosi 100 metrów. Nauka obsługi urządzenia jest szybka i intuicyjna. Produkt dostępny w kolorze biało-niebieskim.

 • 208,00 zł

  X3 marki Xblitz to dron z 6-osiowym systemem kontroli oraz regulowanym żyroskopem. Wbudowana bateria pozwala na 8 minut lotu, a zasięg sterowania wynosi 100 metrów. Nauka obsługi urządzenia jest szybka i intuicyjna. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 220,00 zł

  106V marki Xblitz to dron z wbudowaną kamerą. Urządzenie posiada 6-osiowy system kontroli oraz regulowane żyroskopy. Wbudowana bateria pozwala na 8 minut lotu, a zasięg sterowania wynosi 100 metrów. Nauka obsługi jest szybka i intuicyjna. Produkt dostępny w kolorze białym.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów