Płacę przez PayU

Słuchawki bluetooth 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 54 elementów
 • 13,00 zł

  Zestaw akcesoriów Jabra Boost zawiera 2 wkładki EarGels i 2 osłony przeciwwietrzne. Dzięki różnym rozmiarom można perfekcyjnie dopasować akcesoria do budowy własnego ucha i tym samym zwiększyć przyczepność słuchawki. Dodatkowe wkładki przydadzą się również w razie zgubienia podstawowego zestawu.

 • 25,00 zł

  Zestaw akcesoriów do zestawów słuchawkowych Jabra Classic i Jabra Mini. Zawiera 2 zaczepy na ucho w 2 różnych kształtach i 2 wkładki do uszu EarGels™ w 2 różnych rozmiarach.

 • 845,00 zł

  Evolve 65 marki Jabra to wysokojakościowy zestaw słuchawkowy z podwójną łącznością oraz doskonałą jakością dźwięku. Bezprzewodowa technologia Bluetooth zapewnia zasięg nawet 30 metrów, a wbudowana bateria gwarantuje do 10 godzin pracy. Dla dodatkowej wygody zestaw posiada zaawansowany system redukcji szumów z otoczenia.Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 457,00 zł

  Move marki Jabra to wysokojakościowy zestaw słuchawkowy z doskonałą jakością dźwięku. Akcesorium pozwala wygodnie sterować połączeniami i muzyką. Wbudowana bateria zapewnia aż 8 godzin nieprzerwanej pracy oraz 12 dni trybu czuwania. Opcjonalnie do słuchawek można podłączyć kable 3,5mm.Produkt dostępny w kolorze czerwonym.

 • Sale
  299,00 zł 329,00 zł

  JABRA SPORT PACE Zrób kolejny krok w bezprzewodowej podróży i pozbądź się wszelkich kabli przeszkadzających w treningu. mutex/ocfipreoqyfb/mutex

 • 26,00 zł

  Zestaw akcesoriów Jabra Boost zawiera 3 wkładki EarGels i 2 zaczepy EarHooks. Dzięki różnym rozmiarom można perfekcyjnie dopasować akcesoria do budowy własnego ucha i tym samym zwiększyć przyczepność słuchawki. Dodatkowe wkładki przydadzą się również w razie zgubienia podstawowego zestawu.

 • 25,00 zł

  Zestaw akcesoriów Jabra Boost zawiera 3 wkładki EarGels™ i 2 zaczepy EarHooks™ w różnych rozmiarach, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 • 149,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Activesound 1.1 to propozycja dla aktywnych, którzy podczas wykonywania ćwiczeń nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką. Doskonałe dopasowanie do anatomii ludzkiego ucha  pozwala komfortowo cieszyć się wieloma godzinami ulubionej muzyki podczas uprawiania sportu.

 • 106,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Zestaw słuchawkowy marki Jabra umożliwia wygodne prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Dzięki autoparowaniu czy możliwości podłączenia dwóch urządzeń, korzystanie ze słuchawki jest wyjątkowo proste. Wysokiej jakości materiały gwarantują dużą wytrzymałość urządzenia, natomiast przekazywany dźwięk pozostaje czysty i niemal perfekcyjny. Długie działanie baterii...

 • 169,00 zł

  Classic marki Jabra to uniwersalny zestaw słuchawkowy operujący w technologii Bluetooth. Urządzenie jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze- zestaw posiada włącznik, regulację głośności oraz przycisk do obierania/kończenia połączeń. Produkt został zaprojektowany, by zapewniał komfort użytkowania przez cały dzień. Wygodne komunikaty głosowe pomagają...

 • 169,00 zł

  Słuchawka Jabra Classic gwarantuje komfort i swobodę – korzystanie bez użycia rąk pozwala na wykonywanie innych czynności i rozmowę jednocześnie. Idealnie dopasowuje się do ucha, a wbudowane przyciski dodatkowo usprawniają korzystanie. Specjalna aplikacja zapewnia szybkie zlokalizowanie słuchawki, co zapobiega jej zgubieniu.

 • 26,00 zł

  Zestaw wkładek do uszu do zestawów słuchawkowych Jabra SPORT Wireless+ i Jabra Sport. Zawiera 14 wkładek Eargels™ w 7 różnych kształtach i rozmiarach oraz 1 zacisk przewodu. Po zamontowaniu zacisk umożliwia regulację długości przewodu.

 • 294,00 zł

  Bezprzewodowa słuchawka firmy Plantronics. Urządzenie posiada możliwość sterowania głosowego oraz funkcję MultiPoint. Zostało też wyposażone w potrójny mikrofon. Technologia Bluetooth umożliwia szybkie parowanie ze smartfonami.Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 89,00 zł

  Plantronics M70 to lekka i wygodna słuchawka Bluetooth cechująca się doskonałą jakością dźwięku. Akumulator w słuchawce zapewni do 11 h rozmowy. Urządzenie zostało wyposażone w technologię DeepSleep, która rozszerza standardowy czas czuwania z 16 dni do prawie 5 miesięcy. Redukcja szumów otoczenia i echa sprawia, że obaj rozmówcy słyszą wszystko głośno i...

 • 297,00 zł

  Bezprzewodowa muzyka w ruchuDoskonała jakość dźwięku, bardzo wygodne bezprzewodowe słuchawki douszne dla tych, którzy ciągle żyją w ruchu.Zmień technologię na bezprzewodowąStep Wireless pozwala pozbyć się kabli i słuchać muzyki oraz odbierać połączenia z najwyższą jakością dźwięku bez względu na miejsce prowadzenia rozmowy. Dzięki Step Wireless można...

 • 425,00 zł

  Zawsze znakomity dźwiękJabra Eclipse™ daje swobodę i uczucie, że możesz być w dwóch miejscach naraz. Już nigdy nie musisz rezygnować z rozmowy - dzięki zgrabnej i eleganckiej konstrukcji oraz dźwiękowi, który brzmi tak rzeczywiście, jakby rozmówca był fizycznie obecny. Czas na dźwięk, który zawsze jest znakomity.Zanurz się w rozmowieDzięki...

Pokazuje 1 - 16 z 54 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów