Płacę przez PayU

Uchwyty samochodowe 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 56 elementów
 • 71,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Oryginalny uchwyt samochodowy marki Samsung dedykowany dla telefonów o przekątnej od 4-5,7". Akcesorium jest kompatybilne m.in. z Samsungiem Galaxy SII, SIII, SIV, Note 2 czy Note 3. Produkt zapewnia solidne mocowanie do szyby, a zamontowany mechanizm kulkowy pozwala na obracanie urządzeniem o 360 stopni. Rozmiar uchwytu można swobodnie regulować dzięki...

 • 6,00 zł

  Nano marki Winner Group to antypoślizgowa mata utrzymująca na desce rozdzielczej samochodu telefon, okulary i inne drobne przedmioty. Akcesorium zostało wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 38,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Winner Group. Akcesorium jest dedykowane dla tabletów i zostało wyposażone w przyssawkę, umożliwiającą umocowanie na szybie. Regulowana głowica pozwala na wygodne manipulowanie nachyleniem ekranu urządzenia. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 12,00 zł

  Uchwyt samochodowy MAGNETIC marki eXc cechuje się szeroką kompatybilnością, wygodną obsługą oraz stabilnością. Umieszczenie smartfona lub tableta w uchwycie jest znacznie prostsze i szybsze dzięki magnetycznej powierzchni – wystarczy zbliżyć urządzenie, a blaszka je przyciągnie i utrzyma w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu prowadzenie rozmów czy...

 • 14,00 zł

  Uchwyt samochodowy MAGIC marki eXc pozwala na bezpieczne i stabilne umieszczenie urządzenia – jego konstrukcja wyjątkowo zabezpiecza telefon komórkowy i zapobiega postawaniu rys. Co więcej, istnieje możliwość montażu zarówno na szybie, jak i desce rozdzielczej. Solidne akcesorium gwarantuje pełną ochronę urządzenia i zwiększa wygodę podczas korzystania.

 • 37,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i cechuje się prostym montażem. Magnetyczny zaczep pozwala wygodnie obsługiwać telefon, w czym dodatkowo pomaga możliwość obrotu o 360 stopni. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 15,00 zł

  Uchwyt samochodowy pozwoli na umocowanie telefonu do szyby. Dzięki temu będzie można wygodnie i bezpiecznie korzystać z nawigacji w smartfonie. Mocowanie nie rysuje urządzenia, miękka pianka dodatkowo je ochrania. Co więcej, uchwyt jest wyjątkowo uniwersalny – smartfony od 3,5” przekątnej aż do 5,5” są kompatybilne. 

 • 42,00 zł

  Kij do selfie marki Huawei wyróżnia się solidnym wykonaniem i stabilną konstrukcją. Dzięki dobremu umocowaniu urządzeniu nie grozi wypadnięcie - można bez obaw korzystać ze statywu i cieszyć się ciekawą perspektywą zdjęć. Łączność przez wejście słuchawkowe jest wyjątkowo szybka i wygodna, a kompatybilność z większością systemów znacznie zwiększa...

 • 38,00 zł

  Kij do selfie AF11 to idealne urządzenie do robienia zdjęć oraz kręcenia filmów z dalszej perspektywy. Dzięki niemu łatwo zrobisz sobie zdjęcie w każdym miejscu.

 • 11,00 zł

  Uchwyt samochodowy firmy eXc. Mocowane do kierownicy urządzenie ma za zadanie ułatwić korzystanie kierowcy z trybu głośnomówiącego w jego telefonie lub smartfonie. Produkt dostępny w kolorze czarno-szarym.

 • 98,00 zł

  Zestaw składa się z oryginalnych akcesoriów marki Samsung: uchwytu samochodowego oraz ładowarki samochodowej. Uniwersalna stacja dokująca jest kompatybilna z telefonami o przekątnej od 4 do 5,7". Wygodne mocowanie pozwala zamontować gadżet zarówno na szybie, jak i desce rozdzielczej. Ładowarka o długości 1,5 m sprawdzi się idealnie w każdej podróży....

 • 83,00 zł

  Bezprzewodowy selfie stick AF15 marki Huawei znacznie zwiększa możliwości robienia selfie. Solidny i stabilny uchwyt odpowiada za bezpieczeństwo smartfona, a funkcja statywu pozwala również na wykonanie ciekawy fotografii z innej perspektywy. Szeroki kąt, jaki można uzyskać dzięki selfie stickowi, ułatwia grupowe selfie z przyjaciółmi. Natomiast łączność...

 • 22,00 zł

  Flex14 marki Celly uniwersalny uchwyt samochodowy dedykowany dla smartfonów. Akcesorium posiada regulowane ramiona (do 90mm) oraz możliwość obrotu czaszy o 360 stopni. Całość została wykonana z wysokojakościowych tworzyw sztucznych. Uchwyt mocuje się za pomocą zintegrowanej przyssawki. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 22,00 zł

  RINGRG to wielofunkcyjny uchwyt do smartfonu z samoprzylepną podstawą oraz aluminiowym wykończeniem. Produkt jest kompatybilny z Celly Magnetic Holders. Akcesorium pozwala obracać urządzenie o 360 stopni i używać je w orientacji pionowej lub poziomej.  Produkt dostępny w kolorze różowym.

 • 22,00 zł

  RINGGD to wielofunkcyjny uchwyt do smartfonu z samoprzylepną podstawą oraz aluminiowym wykończeniem. Produkt jest kompatybilny z Celly Magnetic Holders. Akcesorium pozwala obracać urządzenie o 360 stopni i używać je w orientacji pionowej lub poziomej. Produkt dostępny w kolorze złotym.

 • 37,00 zł

  Ghostplus marki Celly to uniwersalny uchwyt samochodowy z systemem magnetycznym. Akcesorium jest kompatybilne ze smartfonami, nawigacjami i odtwarzaczami MP3 do przekątnej 6 cali. Główna część uchwytu obraca się o 360 stopni. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

Pokazuje 1 - 16 z 56 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów