Płacę przez PayU

Uchwyty samochodowe 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 55 elementów
 • 68,00 zł

  Bezprzewodowy selfie stick firmy Cavion. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Android i iOS. Uchwyt o szerokości od 5,5 do 9cm pozwala zamocować większość dostępnych na rynku smartfonów. Produkt dostępny w kolorze czarnym.   

 • 57,00 zł

  Uchwyt Huawei AF13 pozwala na wygodny montaż telefonu komórkowego na desce rozdzielczej samochodu, na kratce wentylacyjnej. Mocny magnes, po przymocowaniu do obudowy telefonu komórkowego, pozwala na pewne mocowanie. Miejsce montażu zapewnia z kolei doskonałą widoczność ekranu, nie zmniejszając pola widzenia kierowcy.

 • 106,00 zł

  Zestaw składa się z oryginalnych akcesoriów marki Samsung: uchwytu samochodowego oraz ładowarki samochodowej. Uniwersalna stacja dokująca jest kompatybilna z telefonami o przekątnej od 4 do 5,7". Wygodne mocowanie pozwala zamontować gadżet zarówno na szybie, jak i desce rozdzielczej. Ładowarka o długości 1,5 m sprawdzi się idealnie w każdej podróży....

 • 14,00 zł

  Uchwyt samochodowy MAGNETIC marki eXc cechuje się szeroką kompatybilnością, wygodną obsługą oraz stabilnością. Umieszczenie smartfona lub tableta w uchwycie jest znacznie prostsze i szybsze dzięki magnetycznej powierzchni – wystarczy zbliżyć urządzenie, a blaszka je przyciągnie i utrzyma w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu prowadzenie rozmów czy...

 • 24,00 zł

  RINGRG to wielofunkcyjny uchwyt do smartfonu z samoprzylepną podstawą oraz aluminiowym wykończeniem. Produkt jest kompatybilny z Celly Magnetic Holders. Akcesorium pozwala obracać urządzenie o 360 stopni i używać je w orientacji pionowej lub poziomej.  Produkt dostępny w kolorze różowym.

 • 24,00 zł

  RINGGD to wielofunkcyjny uchwyt do smartfonu z samoprzylepną podstawą oraz aluminiowym wykończeniem. Produkt jest kompatybilny z Celly Magnetic Holders. Akcesorium pozwala obracać urządzenie o 360 stopni i używać je w orientacji pionowej lub poziomej. Produkt dostępny w kolorze złotym.

 • 40,00 zł

  OLIMPIAXL marki Celly to wielofunkcyjny uchwyt samochodowy mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest kompatybilne ze smartfonami, nawigacjami i odtwarzaczami MP3. Uchwyt obraca się o 360 stopni i posiada rozsaw 8,5cm. Całość jest pokryta ekoskórą. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 76,00 zł

  Uchwyt samochodowy marki Nokia jest perfekcyjnie dopasowany do większości smartfonów. Bezpiecznie mocuje urządzenie i ułatwia prowadzenie rozmów podczas jazdy. Rotacja pozwala na dopasowanie ułożenia smartfona do preferencji użytkownika. Dzięki dołączonej ładowarce samochodowej możliwe jest również szybkie i wygodne ładowanie smartfona.

 • 40,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i cechuje się prostym montażem. Magnetyczny zaczep pozwala wygodnie obsługiwać telefon, w czym dodatkowo pomaga możliwość obrotu o 360 stopni. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 42,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Winner Group. Akcesorium jest dedykowane dla tabletów i zostało wyposażone w przyssawkę, umożliwiającą umocowanie na szybie. Regulowana głowica pozwala na wygodne manipulowanie nachyleniem ekranu urządzenia. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 33,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy na zagłówek marki Winner Group. Akcesorium jest dedykowane dla tabletów. Regulowane obejmy pozwalają dostosować uchwyt do wymiarów zagłówka. Obracana głowica daje możliwość wygodnego manipulowania urządzeniem. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 11,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Winner Group dedykowany dla smartfonów. Regulowana zawleczka pozwala na dowolne manipulowanie nachylenie ekranu względem użytkownika. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.

 • 28,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Winner Group. Akcesorium zostało wyposażone w przyssawkę, umożliwiającą łatwy montaż na szybie. Uchwyt gwarantuje bezpieczne i stabilne mocowanie telefonu, smartfonu i urządzeń PDA.  Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 33,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Winner Group. Akcesorium zostało wyposażone w przyssawkę, umożliwiającą łatwy montaż na szybie. 4 magnetyczne zaczepy o sile przyciągania 7LB gwarantują bezpieczne i stabilne mocowanie telefonu.  Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 46,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i zapewnia prosty montaż. Regulowana obejma pozwala wygodnie i bezpeicznie obsługiwać telefon w czasie jazdy. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 46,00 zł

  Uniwersalny uchwyt samochodowy marki WG mocowany do kratki wentylacyjnej. Akcesorium jest małe, poręczne i zostało wyposażone w sprężynową blokadę One-Click, pozwalająca na bezpieczny montaż. Magnetyczny zaczep pozwala wygodnie obsługiwać telefon, w czym dodatkowo pomaga możliwość obrotu o 360 stopni. Produkt dostępny w kolorze srebrnym.

Pokazuje 1 - 16 z 55 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów