Płacę przez PayU

Słuchawki 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 418,00 zł

  Sport Coach marki Jabra to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Produkt zapewnia doskonałą jakość dźwięku- to zasługa pasywnej redukcji szumów i wzmocnionych basów. Urządzenie jest kompatybilne z dedykowanymi aplikacjami, pomagającymi spersonalizować ćwiczenia. Produkt dostępny w kolorze czerwonym.

 • 396,00 zł

  Sport Coach marki Jabra to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Produkt zapewnia doskonałą jakość dźwięku- to zasługa pasywnej redukcji szumów i wzmocnionych basów. Urządzenie jest kompatybilne z dedykowanymi aplikacjami, pomagającymi spersonalizować ćwiczenia. Produkt dostępny w kolorze żółtym.

 • 201,00 zł

  Jabra Halo Free to słuchawki, posiadające aż 3 różne nakładki i zaczepy - dzięki temu świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji i zawsze pozostaną na swoim miejscu. Są odporne na wodę i zabrudzenia, co umożliwia korzystanie z nich w ekstremalnych warunkach. Bezprzewodowa konstrukcja oraz wysokiej klasy dźwięk to kolejne zalety zestawu słuchawkowego Jabra...

 • 437,00 zł

  Zestaw słuchawkowy marki Jabra oferuje Ci doskonałą jakość dźwięku i redukcję szumów, dzięki czemu będziesz mógł skupić się tylko na swoich celach treningowych. Dodatkowo Jabra Sport Pace zapewnia wzmocniony bass, co podczas słuchania muzyki dodaje niezwykłych wrażeń.

 • 336,00 zł

  Zestaw słuchawkowy marki Jabra oferuje Ci doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu będziesz mógł skupić się tylko na swoich celach treningowych. Dodatkowo Jabra Rox zapewnia wzmocniony bass, co podczas słuchania muzyki dodaje niezwykłych wrażeń.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów