Płacę przez PayU

Kamery 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 1 975,00 zł

  Kamera sportowa firmy Garmin. Pozwala rejestrować nagrania wideo w jakości HD. Posiada ekran o przekątnej 1.75 cali oraz wodoszczelną do 40 metrów obudowę. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w GPS, kompas, żyroskop, czy wysokościomierz. Ciekawymi dodatkiem jest możliwość sterowania głosem. Produkt dostępny w kolorze czarnym. 

 • 150,00 zł

  Niezatapialny uchwyt do kamizelki ratunkowej sprawia, że kamera sportowa VIRB Ultra utrzymuje się na powierzchni wody podczas pływania łodzią lub filmowania bądź fotografowania sportów wodnych. Wodoszczelną obudowę można odpiąć od kamizelki, aby obejrzeć nagrania na wyświetlaczu. Kompatybilne urządzenie: VIRB® Ultra 30.  

 • 229,00 zł

  Kamera Cavion Motus FHD to urządzenie dla osób szczególnie aktywnych. Kamera pozwala na nagrywanie w rozdzielczości Full HD. Dodatkowo Motus FHD posiada funkcję slowmotion. Urządzenie marki Cavion wyposażone zostało w 160-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się między innymi do nagrywania video-bloga. Prócz tego kamera posiada klasę...

 • 111,00 zł

  Kamera Cavion Motus HD to urządzenie dla osób szczególnie aktywnych. Kamera pozwala na nagrywanie w rozdzielczości HD. Urządzenie marki Cavion wyposażone zostało w 120-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu idealnie sprawdzi się między innymi do nagrywania video-bloga. Prócz tego kamera posiada klasę wodoodporności do 30 metrów. 

 • 523,00 zł

  Kamera Xblitz Move 4K to urządzenie dla osób szczególnie aktywnych. Kamera pozwala na nagrywanie w rozdzielczości do 4K, a w Full HD z prędkością 120 klatek na sekundę. Dodatkowo Xblitz Move posiada funkcję slowmotion.

 • 705,00 zł

  Kamera INSTA 360 Air dostosowana jest do smartfonów z system operacyjnym Android. Umożliwia tworzenie wyjątkowych ujęć w 360 stopniach i jednocześnie zapewnia najwyższą jakość. Wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz posiada funkcję transmitowania live z wykorzystaniem portali społecznościowych.

 • 705,00 zł

  Kamera INSTA 360 Air dostosowana jest do smartfonów z system operacyjnym Android. Umożliwia tworzenie wyjątkowych ujęć w 360 stopniach i jednocześnie zapewnia najwyższą jakość. Wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz posiada funkcję transmitowania live z wykorzystaniem portali społecznościowych.

 • 943,00 zł

  Kamera INSTA 360 Nano wyróżnia się niewielkim rozmiarem i wagą. To wygodne w użytkowaniu akcesorium znacznie rozszerza możliwości urządzeń marki Apple - pozwala na tworzenie zdjęć i filmów w rozdzielczości 3040 x 1520. Filmy nagrywane z 360 stopni gwarantują niebywałe efekty.

 • 412,00 zł

  Kamera EnVizion 360 marki HUAWEI umożliwia tworzenie wyjątkowych zdjęć i filmów. Podwójny aparat o rozdzielczości 13 Mpix gwarantuje ostrość i pełne nasycenie. Urządzenie umożliwia błyskawiczne przesyłanie zdjęć, filmów czy GIF-ów do portali społecznościowych. Co więcej, jest kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu wygodnie można je przetransportowywać....

 • 263,00 zł

  Kamera sportowa 4K marki Xblitz gwarantuje ostre, wyraziste ujęcia podczas aktywności fizycznej. Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Została solidna skonstruowana, co sprawia, że można z niej korzystać nawet w ekstremalnych warunkach.

 • Sale
  159,00 zł 199,00 zł

  Kamera sportowa wodoodporna nagrywająca w roździelczości HD .

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów