Płacę przez PayU

Pozostałe 

pozycji.
Pokazuje 17 - 32 z 130 elementów
 • 340,00 zł

  Ledlenser MT6 to latarka miniaturowa, która zasilana jest przez trzy baterie AA. Zasięg światła urządzenia to 260 merów a strumień aż 600 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło. Maksymalny czas pracy wynosi 192 godziny.

 • 145,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku. Ledlenser MH2 jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 340,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku. Ledlenser MH6 jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 308,00 zł

  Ledlenser P7 to latarka, która zasilana jest przez cztery baterie AAA. Zasięg światła urządzenia to aż 300 merów a strumień 450 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło oraz tryb oszczędzania energii. Urządzenie może pracować nawet przez 25 godzin.

 • 122,00 zł

  Latarki czołowe z serii NEO zostały stworzone dla aktywnych. Ledlenser NEO jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 219,00 zł

  Ledlenser P6.2 to latarka, która zasilana jest przez dwie baterie AA. Zasięg światła urządzenia to 120 merów a strumień 200 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło.

 • 175,00 zł

  Ledlenser P3R to miniaturowa latarka, która zasilana jest przez akumulator litowo-jonowy. Zasięg światła urządzenia to 100 merów a strumień 140 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło i bezpieczeństwa.

 • 442,00 zł

  Ledlenser MT10 to latarka miniaturowa, która zasilana jest przez akumulator litowo-jonowy. Zasięg światła urządzenia to 180 merów a strumień aż 1000 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło. Maksymalny czas pracy wynosi 144 godzin.

 • 330,00 zł

  Ledlenser T7.2 to latarka, która zasilana jest przez cztery baterie AAA. Zasięg światła urządzenia to 260 merów a strumień 320 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło i wodoszczelność klasy IPX4.

 • 192,00 zł

  Latarki z serii L charakteryzują się dużym strumieniem światła przy niewielkiej wadze.  Ledlenser L7 posiada wytrzymałą obudowę oraz wodoszczelność klasy IPX4. Dodatkowo jej maksymalny czas świecenia wynosi 42 godziny.

 • 464,00 zł

  Latarki czołowe z serii SEO są idealne dla poszukiwaczy przygód. Ledlenser SEO jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałą obudowę, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 220,00 zł

  Ledlenser P6.2 to latarka, która zasilana jest przez dwie baterie AA. Zasięg światła urządzenia to 120 merów a strumień 200 lumenów. Latarka posiada zaawansowane systemy skupiające światło.

 • 437,00 zł

  Latarki serii H charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jasnym światłem LED. Urządzenia znajduję zastosowanie przy trudnych, profesjonalnych zdaniach czy podczas zwykłych spacerów z psem po zmroku. Ledlenser MH10 jest wygodna i doskonale trzyma się na głowie. Latarka posiada wytrzymałe okablowanie, a niska masa sprawia, że jest ledwo wyczuwalna. 

 • 5,00 zł

  Starter Formuła Play na kartę sieci Play daje Ci do dyspozycji 100 MB Internetu oraz rozmowy i SMS-y za 0zł przez 7 dni. Z pomocą zestawu możesz stać się użytkownikiem sieci Play i korzystać z szybkich łączy. 

 • 9,00 zł

  Starter Multi sieci Play oferuje 3 GB Internetu oraz 9 zł do rozdysponowania na wszelkie usługi telekomunikacyjne. Dzięki zestawowi startowemu Multi, można stać się użytkownikiem sieci Play i korzystać z szybkich łączy tego operatora. Uniwersalna karta pozwala na dopasowanie do dowolnego urządzenia.

 • 194,00 zł

  MIDLAND M-ZERO marki Alan to radio CB z automatyczną blokadą szumów SQUELCH. Urządzenie obsługuje 40 kanałów AM/FM, co jest szczególne przydatne dla osób jeżdżących w kolumnach. Dodatkowym udogodnieniem jest innowacyjny system wyboru kanału CH/EMG, dzięki któremu użytkownik możne samodzielnie wybrać kanał, który będzie dostępny za pomocą tego...

Pokazuje 17 - 32 z 130 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów