Płacę przez PayU

Powerbanki 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 46 elementów
 • 79,00 zł

  Powerbank marki Huawei wyróżnia się pojemnością 13000mAh – dzięki temu nigdy nie zawiedzie i doładuje nawet kilka smartfonów. Dzięki podwójnym gniazdom może ładować jednocześnie dwa urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas. Diody led informujące o poziomie baterii znacznie ułatwią korzystanie i zwiększą komfort.

 • 81,00 zł

  Ładowarka marki Garmin umożliwia ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie, co znacznie pozwala zaoszczędzić czas. Dzięki niej można doładować smartfony, tablety i nawigacje - nie ma potrzeby wyjmowania nawigacji z samochodu, aby przygotować ją do trasy. Wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wytrzymałością.

 • 48,00 zł

  Powerbank marki Platinet pozwala naładować smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Do zestawu dołączony jest kabel, dzięki czemu możesz szybko naładować akumulator przez port USB w komputerze stacjonarnym czy w laptopie.  Powerbank Platinet wyposażony został w akumulator o pojemności 5000 mAh. Dodatkowo kompaktowe wymiary i mała waga zapewniają...

 • 140,00 zł

  Powerbank firmy Samsung. Przenośna ładowarka o pojemności 11300 mAh jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku urządzeń. Produkt dostępny w kolorze srebrnym. 

 • 48,00 zł

  Powerbank marki Platinet o pojemności 5000 mAh. Akcesorium pozwala na wygodne ładowanie urządzeń mobilnych, gdy dostęp do energii jest ograniczony. Polimerowa bateria oraz aluminiowa obudowa gwarantują optymalna wytrzymałość produktu. Kompaktowe wymiary i niewielka waga ułatwiają przenoszenie i przechowywanie powerbanka. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 59,00 zł

  Powerbank Amazing marki eXc wyróżnia się eleganckim, połyskliwym designem. Jego pojemność wynosi 5500 mAh, co gwarantuje kilkukrotną możliwość ładowania. Stan baterii jest ukazywany przez wskaźnik LED.

 • 56,00 zł

  Powerbank o pojemności 8000 mAh pozwala na wygodne ładowanie urządzeń przenośnych, zapewniając ciągłość pracy poza biurem lub domem. Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że powerbank można komfortowo nosić w kieszeni. Ciekawy design oraz solidna konstrukcja zwiększają atrakcyjność urządzenia.

 • 93,00 zł

  Powerbank marki Samsung pozwala naładować smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Diody LED ułatwią kontrolowanie poziomu energii w urządzeniu. Powerbank wyposażony został w akumulator o pojemności  5000 mAh, co oznacza, że naładujesz swój smartfon do pełna dwa razy!

 • 171,00 zł

  Oryginalny powerbank marki Samsung to przenośny akumulator o pojemności 5 100 mAh. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze zewnętrzna bateria pozwala naładować urządzenia mobilne w dowolnym miejscu. Powerbank jest bezpieczny, ponieważ działa na licencjonowanych ogniwach marki Samsung, które przechodzą gruntowne testy.  Produkt dostępny w kolorze...

 • 58,00 zł

  Powerbank marki Huawei zachwyca aż 6700 mAh pojemności. Solidna konstrukcja, niewielka waga, najwyższa jakość baterii sprawiają, że akcesorium znacznie wyróżnia się spośród pozostałych. Porty microUSB i USB pozwalają na ładowanie wielu różnych rodzajów urządzeń.

 • 141,00 zł

  AP08Q marki Huawei to powerbank o pojemności 10 000 mAh. Wydajne ogniwo litowo-polimerowe zapewnia nie tylko mniejsze rozmiary urządzenia, ale również większą wydajność. Model został wyposażony w diodowy wskaźnik naładowania, a technologia Quick Charging pozwala przyśpieszyć czas ładowania. Dodatkowym atutem powerbanku są jego kompaktowe wymiary i...

 • 42,00 zł

  Powerbank marki eXc pozwala naładować smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Diody LED ułatwią kontrolowanie poziomu energii w urządzeniu. eXc SOAP wyposażony został w akumulator o pojemności 5000 mAh, co oznacza, że naładujesz swój smartfon do pełna nie raz, ale dwa razy.

 • 90,00 zł

  Energy marki Xblitz to bardzo wytrzymały powerbank o pojemności 10 000 mAh. Akcesorium pozwoli naładować dowolne urządzenie mobilne, gdy dostęp do gniazdek i innych źródeł energii jest ograniczony. Dzięki podwójnemu portowi USB można ładować dwa sprzęty jednocześnie. Bezpieczeństwo zapewnia zabezpieczenie przeciwko zwarciu i przeładowaniu.   Produkt...

 • 109,00 zł

  Powerbank marki Samsung jest wyjątkowo wygodny w użyciu i znacznie ułatwia ładowanie innych urządzeń. Kabel został wbudowany co zapobiega zgubieniu. Przy użyciu dodatkowego przewodu możliwe jest ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie, natomiast dzięki wskaźnikom LED informacje o poziomie akumulatora są czytelnie przedstawiane.

 • 48,00 zł

  Powerbank marki Platinet pozwala naładować smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Do zestawu dołączony jest kabel, dzięki czemu możesz szybko naładować akumulator przez port USB w komputerze stacjonarnym czy w laptopie. Powerbank Platinet wyposażony został w akumulator o pojemności 5000 mAh. Dodatkowo kompaktowe wymiary i mała waga zapewniają...

 • 132,00 zł

  Powerbank marki Samsung wyróżnia się pojemnością aż 10000 mAh - dzięki temu możliwe jest naładowanie swojego urządzenia nawet kilka razy. Oprócz tego, akcesorium charakteryzuje solidna obudowa, stylowy design oraz aż dwa porty ładujące. Dołączony kabel zwiększa komfort użytkowania i dopełnia perfekcyjnej całości.

Pokazuje 1 - 16 z 46 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów