Płacę przez PayU

Powerbanki 

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 49 elementów
 • 90,00 zł

  Energy marki Xblitz to bardzo wytrzymały powerbank o pojemności 10 000 mAh. Akcesorium pozwoli naładować dowolne urządzenie mobilne, gdy dostęp do gniazdek i innych źródeł energii jest ograniczony. Dzięki podwójnemu portowi USB można ładować dwa sprzęty jednocześnie. Bezpieczeństwo zapewnia zabezpieczenie przeciwko zwarciu i przeładowaniu.   Produkt...

 • 42,00 zł

  Powerbank marki eXc pozwala naładować smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Diody LED ułatwią kontrolowanie poziomu energii w urządzeniu. eXc SOAP wyposażony został w akumulator o pojemności 5000 mAh, co oznacza, że naładujesz swój smartfon do pełna nie raz, ale dwa razy.

 • 195,00 zł

  Powerbank marki Samsung wyróżnia się pojemnością aż 5100 mAh, co umożliwi nawet kilkukrotne doładowanie niektórych urządzeń. Co więcej, solidna budowa oraz elegancki design znacznie zwiększają atrakcyjność tego urządzenia. Dzięki niemu można ładować smartfony, nawigacje, tablety bez względu na warunki czy miejsce – praca z powerbankiem jest wygodna i...

 • 48,00 zł

  Powerbank marki Platinet pozwala naładować smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne. Do zestawu dołączony jest kabel microUSB, dzięki czemu możesz szybko naładować akumulator przez port USB w komputerze stacjonarnym czy w laptopie.  Powerbank Platinet wyposażony został w akumulator o pojemności 6000 mAh. Dodatkowo kompaktowe wymiary i mała waga...

 • 84,00 zł

  Powerbank marki Sunen to wysokowydajna bateria litowo-jonowa o pojemności 5600 mAh. Urządzenie pozwala naładować dowolne urządzenie mobilne ze złączem USB w miejscach, gdzie dostęp do energii jest ograniczony. W zestawie znajduje się również zestaw przejściówek: Apple 30-pin, miniUSB, mikroUSB. Powerbank jest wyposażony w 4-diodowy wskaźnik naładowania...

 • 36,00 zł

  DC-16 to oryginalny powerbank marki Nokia. Litowo-jonowa bateria o pojemności 2200 mAh pozwala naładować standardowe urządzenie przenośne, gdy dostęp do energii jest ograniczony. Ładowarka posiada diodowy wskaźnik naładowania. Nokia DC-16 posiada standardowy port wyjściowy USB oraz port microUSB. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 48,00 zł

  Powerbank marki Platinet to uniwersalny przenośny akumulator o pojemności 5000 mAh. Bateria pozwala naładować dowolne urządzenie, gdy dostęp do energii jest ograniczony. Powerbank operuje na interfejsie USB. Ładowanie powerbanku odbywa się przez port USB, np. w komputerze, laptopie lub standardowej ładowarce sieciowej. Produkt dostępny w kolorze czerwonym.

 • 140,00 zł

  Powerbank marki Samsung o pojemności 11300 mAh wyróżnia się poręcznością i wygodą użytkowania. Dzięki niemu można doładować urządzenie bez względu na miejsce. Kompaktowa budowa pozwala na komfortowe noszenie w kieszeni, a stylowy design sprawia, że urządzenie staje się również eleganckim dodatkiem. Wbudowany kabel ułatwia korzystanie.

 • 171,00 zł

  Powerbank firmy Samsung. Przenośna ładowarka o pojemności 5100 mAh jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku urządzeń. Produkt dostępny w kolorze czarnym. 

 • 132,00 zł

  Powerbank marki Samsung wyróżnia się pojemnością aż 10000 mAh - dzięki temu możliwe jest naładowanie swojego urządzenia nawet kilka razy. Oprócz tego, akcesorium charakteryzuje solidna obudowa, stylowy design oraz aż dwa porty ładujące. Dołączony kabel zwiększa komfort użytkowania i dopełnia perfekcyjnej całości.

 • 51,00 zł

  FRESH 'N REBEL marki Hama to powerbank o pojemności 3000 mAh. Akcesoirum wykonano z wytrzymałych materiałów, a zastosowane ogniwa zapewniają nie tylko optymalną prędkośc ładowania, ale również bezpieczeństwo telefonu. Kompaktowe i lekkie urządzenie wyposażono w diody informujące o poziomie naładowania akumulatora. Produkt dostępny w kolorze niebieskim.

 • 53,00 zł

  FRESH 'N REBEL marki Hama to powerbank o pojemności 3000 mAh. Akcesoirum wykonano z wytrzymałych materiałów, a zastosowane ogniwa zapewniają nie tylko optymalną prędkośc ładowania, ale również bezpieczeństwo telefonu. Kompaktowe i lekkie urządzenie wyposażono w diody informujące o poziomie naładowania akumulatora. Produkt dostępny w kolorze jasnoniebieskim.

 • 80,00 zł

  FRESH 'N REBEL marki Hama to powerbank o pojemności 6000 mAh. Akcesoirum wykonano z wytrzymałych materiałów, a zastosowane ogniwa zapewniają nie tylko optymalną prędkośc ładowania, ale również bezpieczeństwo telefonu. Kompaktowe i lekkie urządzenie wyposażono w diody informujące o poziomie naładowania akumulatora. Produkt dostępny w kolorze szarym.

 • 82,00 zł

  FRESH 'N REBEL marki Hama to powerbank o pojemności 6000 mAh. Akcesoirum wykonano z wytrzymałych materiałów, a zastosowane ogniwa zapewniają nie tylko optymalną prędkośc ładowania, ale również bezpieczeństwo telefonu. Kompaktowe i lekkie urządzenie wyposażono w diody informujące o poziomie naładowania akumulatora. Produkt dostępny w kolorze jasnoniebieskim.

 • 57,00 zł

  Powerbank marki Cavion o pojemności aż 10 000 mAh. Produkt pozwala naładować urządzenia mobilne, gdy dostęp do energii jest ograniczony. Akumulator jest kompatybilny z telefonami komórkowymi, tabletami czy odtwarzaczami MP3. Bateria operuje na wtyczkach USB i microUSB. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 36,00 zł

  DC-16 to oryginalny powerbank marki Nokia. Dzięki pojemności 2200 mAh, urządzenie pozwoli na nawet dwukrotne doładowanie smartfona, nawigacji czy innych. Przenośna ładowarka została wyposażona w port USB oraz microUSB - to umożliwia ładowanie urządzeń różnego rodzaju i znacznie zwiększa uniwersalność powerbanka. Poręczna budowa, solidna konstrukcja i...

Pokazuje 1 - 16 z 49 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów