Płacę przez PayU

Karty pamięci i pendrive 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 58,00 zł

  Zestaw Multi-Kit firmy Kingston dla urządzeń przenośnych składa się z karty microSDHC klasy 4 o pojemności 32 GB, czytnika USB i adaptera SD/SDHC. Pozwoli on na łatwe przenoszenie i wymianę danych pomiędzy większością dostępnych urządzeń elektronicznych na rynku. Urządzenie zapewnia szybki zapis danych na poziomie minimum 4MB/s- to zasługa klasy prędkości...

 • 52,00 zł

  Karta pamięci SDHC marki PQI o pojemności 32 GB. Akcesorium operuje w klasie UHS-I, dzięki czemu jest kompatybilne z najnowocześniejszymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Ponadto karta obsługuje format plików eXFAT i została wzbogacona technologią ECC, odpowiedzialną za wykrywanie i naprawianie błędów w czasie transferu danych. Produkt dostępny w kolorze...

 • 154,00 zł

  Karta pamięci SD marki Emtec z serii Pro posiada pojemność 32 GB. Dzięki klasie prędkości 10 oraz technologii UHS-I i U3 urządzenie zapewnia stabilną prędkość zapisu danych rzędu 80 MB/s. Karta nadaje się więc idealnie do zastosowań fotograficznych, jak np. kręcenia filmów w rozdzielczości 4K. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 65,00 zł

  Karta pamięci microSD marki Samsung o pojemności 32 GB. Urządzenie operuje w ramach interfejsu UHS-I, który zapewnia optymalną szybkość przesyłu danych. Kompaktowe wymiary i niewielka waga ułatwiają wygodne przechowywanie. W zestawie znajduje się adapter SD. Produkt dostępny w kolorze biało-pomarańczowym.

 • 58,00 zł

  Karta pamięci microSDHC marki SanDisk o pojemności 32 GB. Akcesorium operuje w technologii UHS-I i klasie prędkości 10. Dzięki wysokiej prędkości transferu plików, wynoszącej aż 80MB/s, korzystanie z produktu jest bardzo komfortowe. Ponadto karta jest odporna wstrząsy, wodę i ekstremalne temperatury. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów