Płacę przez PayU

Lista produktów producenta: Jabra

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 45 elementów
 • 561,00 zł

  Firma Jabra przenosi rozmowy konferencyjne na zupełnie nowy poziom, dzięki urządzeniu Jabra Speak 510 – wyjątkowemu przenośnemu telefonowi głośnomówiącemu z interfejsem Bluetooth. Możesz zmienić praktycznie każdy pokój w salę konferencyjną i zapewnić najwyższy poziom produktywności pracy w dowolnym miejscu. Zmień dowolne pomieszczenie w salę...

 • 1 271,00 zł

  estaw głośnomówiący Speak 710 marki Jabra to kompaktowych rozmiarów urządzenie, które świetnie sprawdzi się podczas konferencji. Dzięki dookólnemu mikrofonowi o 360-stopniowym pokryciu urządzeniu wykrywa dźwięk z każdej miejsca. Zestaw łączy się poprzez USB lub Bluetooth. Istnieje również opcja sparowania dwóch urządzeń jednocześnie, co dodatkowo zwiększa...

 • 443,00 zł

  Jabra Pace Sport to słuchawki stworzone z myślą o aktywnych. Dzięki wyprofilowanym, ergonomicznych wkładkom z pewnością nie wypadną z ucha. W połączeniu z aplikacją słuchawki przekazują motywujące wskazówki. Co więcej, wyróżniają się perfekcyjnym designem i i wysoką jakością dźwięku.

 • 424,00 zł

  Jabra Move to bezprzewodowe słuchawki nauszne, które wyróżniają się perfekcyjną jakością dźwięku. Ciekawy design, pojemna bateria oraz możliwość podłączenia kabla czyni z Move wyjątkowe akcesorium. Kontrolowanie muzyki i połączeń wprost ze słuchawek zwiększa komfort użytkowania.

 • 111,00 zł

  Słuchawka Bluetooth marki Jabra to gwarancja wysokiej jakości dźwięku, komfortu podczas noszenia oraz minimalistycznego stylu. Dzięki temu akcesorium możliwe jest prowadzenie rozmów bez użycia rąk - swoboda podczas pracy czy prowadzenia samochodu. Bezprzewodowe wykonywanie połączeń jest proste i nie sprawia żadnych problemów, a aż 8 godzin nieprzerwanych...

 • 432,00 zł

  Evolve 40 marki Jabra to profesjonalny zestaw słuchawkowy z doskonałą jakością dźwięku. Złącze jack 3,5 mm zapewnia najlepszą łączność i pozwala podłączyć akcesoirum do dowolnego urządzenia. Dla dodatkowej wygody zestaw posiada zaawansowany system redukcji szumów z otoczenia. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 119,00 zł

  Słuchawka Jabra Classic gwarantuje komfort i swobodę – korzystanie bez użycia rąk pozwala na wykonywanie innych czynności i rozmowę jednocześnie. Idealnie dopasowuje się do ucha, a wbudowane przyciski dodatkowo usprawniają korzystanie. Specjalna aplikacja zapewnia szybkie zlokalizowanie słuchawki, co zapobiega jej zgubieniu.

 • 229,00 zł

  Skoncentruj swoją uwagę podczas jazdy wyłącznie na drodze. Bądź ciągle w kontakcie trzymając bezpiecznie ręce na kierownicy z nowym zestawem głośnomówiącym Jabra Tour. Urządzenie zostało wyposażone w technologię Noise Blackout oraz podwójny mikrofon. Jeśli nie jesteś w trakcie połączenia możesz przekształcić Jabra Tour w centrum multimediów...

 • 119,00 zł

  Zestaw słuchawkowy firmy Jabra. Został wyposażony w technologię A2DP pozwalającą na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku przez Bluetooth. Co więcej, dzięki DSP cyfrowo optymalizuje głos oraz redukuje efekt echa. Całość pracuje na łatwym w obsłudze systemie Jabra Assist. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 119,00 zł

  Classic marki Jabra to uniwersalny zestaw słuchawkowy operujący w technologii Bluetooth. Urządzenie jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze- zestaw posiada włącznik, regulację głośności oraz przycisk do obierania/kończenia połączeń. Produkt został zaprojektowany, by zapewniał komfort użytkowania przez cały dzień. Wygodne komunikaty głosowe pomagają...

 • 329,00 zł

  Move marki Jabra to wysokojakościowy zestaw słuchawkowy z doskonałą jakością dźwięku. Akcesorium pozwala wygodnie sterować połączeniami i muzyką. Wbudowana bateria zapewnia aż 8 godzin nieprzerwanej pracy oraz 12 dni trybu czuwania. Opcjonalnie do słuchawek można podłączyć kable 3,5mm. Produkt dostępny w kolorze czerwonym.

 • 329,00 zł

  Move marki Jabra to wysokojakościowy zestaw słuchawkowy z doskonałą jakością dźwięku. Akcesorium pozwala wygodnie sterować połączeniami i muzyką. Wbudowana bateria zapewnia aż 8 godzin nieprzerwanej pracy oraz 12 dni trybu czuwania. Opcjonalnie do słuchawek można podłączyć kable 3,5mm. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 669,00 zł

  Evolve 65 marki Jabra to wysokojakościowy zestaw słuchawkowy z podwójną łącznością oraz doskonałą jakością dźwięku. Bezprzewodowa technologia Bluetooth zapewnia zasięg nawet 30 metrów, a wbudowana bateria gwarantuje do 10 godzin pracy. Dla dodatkowej wygody zestaw posiada zaawansowany system redukcji szumów z otoczenia. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 418,00 zł

  Sport Coach marki Jabra to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Produkt zapewnia doskonałą jakość dźwięku- to zasługa pasywnej redukcji szumów i wzmocnionych basów. Urządzenie jest kompatybilne z dedykowanymi aplikacjami, pomagającymi spersonalizować ćwiczenia. Produkt dostępny w kolorze czerwonym.

 • 396,00 zł

  Sport Coach marki Jabra to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Produkt zapewnia doskonałą jakość dźwięku- to zasługa pasywnej redukcji szumów i wzmocnionych basów. Urządzenie jest kompatybilne z dedykowanymi aplikacjami, pomagającymi spersonalizować ćwiczenia. Produkt dostępny w kolorze żółtym.

 • 201,00 zł

  Jabra Halo Free to słuchawki, posiadające aż 3 różne nakładki i zaczepy - dzięki temu świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji i zawsze pozostaną na swoim miejscu. Są odporne na wodę i zabrudzenia, co umożliwia korzystanie z nich w ekstremalnych warunkach. Bezprzewodowa konstrukcja oraz wysokiej klasy dźwięk to kolejne zalety zestawu słuchawkowego Jabra...

Pokazuje 1 - 16 z 45 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów