Płacę przez PayU

Lista produktów producenta: Jabra

pozycji.
Pokazuje 1 - 16 z 38 elementów
 • 278,00 zł

  Jabra Move to bezprzewodowe słuchawki nauszne, które wyróżniają się perfekcyjną jakością dźwięku. Ciekawy design, pojemna bateria oraz możliwość podłączenia kabla czyni z Move wyjątkowe akcesorium. Kontrolowanie muzyki i połączeń wprost ze słuchawek zwiększa komfort użytkowania.

 • 110,00 zł

  Słuchawka Bluetooth marki Jabra to gwarancja wysokiej jakości dźwięku, komfortu podczas noszenia oraz minimalistycznego stylu. Dzięki temu akcesorium możliwe jest prowadzenie rozmów bez użycia rąk - swoboda podczas pracy czy prowadzenia samochodu. Bezprzewodowe wykonywanie połączeń jest proste i nie sprawia żadnych problemów, a aż 8 godzin nieprzerwanych...

 • 79,00 zł

  Mobilna bezprzewodowa słuchawka pracująca w technologii Bluetooth, umożliwiająca łączność podczas jazdy samochodem lub uprawiania sportu bez konieczności dotykania telefonu. Włączanie, wyłączanie i kontrola rozmów dokonywane są za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Dodatkowym atutem słuchawki jest możliwość parowania z dwoma urządzeniami jednocześnie.

 • 362,00 zł

  Nowy zestaw Jabra SPEAK410 – FOR PC to doskonałe narzędzie stworzone z myślą o wygodzie prowadzenia konferencji z wysoką jakością dźwięku. Model Jabra SPEAK410 – FOR PC uzyskał certyfikat Skype, który stanowi potwierdzenie wysokiej jakości dźwięku i funkcjonalności.

 • 319,00 zł

  Prowadź konferencje w każdym pomieszczeniu W kilka sekund możesz zamienić każde połączenie w rozmowę konferencyjną. Intuicyjny zestaw głośnomówiący, który podłącza się za pomocą USB zapewniający krystalicznie czysty dźwięk. Wszystkie funkcje rozmowy bez skomplikowanych ustawień dla maksymalnie 4 uczestników znajdujących się w pomieszczeniu.

 • 899,00 zł

  Wkładki Jabra Elite to wyjątkowe urządzenie - dzięki nim możesz słuchać muzyki bez plączących się kabli czy opasek. Sport Elite zostały stworzone z myślą o aktywnych osobach, które jednocześnie doceniają wysoką jakość muzyki.  Jabra Elite Sport stylowo się prezentują - zachwycają designem i solidną konstrukcją. Są wodoodporne, co nie przeszkadza w...

 • 899,00 zł

  Wkładki Jabra Elite to wyjątkowe urządzenie - dzięki nim możesz słuchać muzyki bez plączących się kabli czy opasek. Sport Elite zostały stworzone z myślą o aktywnych osobach, które jednocześnie doceniają wysoką jakość muzyki. Jabra Elite Sport stylowo się prezentują - zachwycają designem i solidną konstrukcją. Są wodoodporne, co nie przeszkadza w...

 • 449,00 zł

  jujh7HG65fs Jabra Sport Pulse™ Wireless: kolejna generacja rozwiązań treningowych typu wszystko w jednym z wbudowanym monitorem pracy serca. Przenieś swój trening na kolejny poziom i skorzystaj z najlepszego treningu bezprzewodowego z wkładkami Jabra Sport Pulse Wireless i aplikacją Jabra Sport Life™. To rozwiązanie typu wszystko w jednym łączy...

 • 138,00 zł

  Zestaw głośnomówiący firmy Jabra. Został wyposażony w technologię A2DP pozwalającą na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku przez Bluetooth. Co więcej, dzięki DSP cyfrowo optymalizuje głos oraz redukuje efekt echa. Całość pracuje na łatwym w obsłudze systemie Jabra Assist. Produkt dostępny w kolorze białym.

 • 138,00 zł

  Możesz swobodnie rozmawiać przez telefon, patrząc na drogę i trzymając ręce na kierownicy. Korzystając z zestawu Jabra DRIVE nie musisz nawet patrzeć na telefon, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Urządzenie zawsze znajduje się w zasięgu, gdy jesteś w drodze — po prostu naciśnij duży przycisk na zestawie samochodowym, aby odebrać połączenie i prowadzić rozmowę...

 • 219,00 zł

  Nasz najlepszy samochodowy zestaw głośnomówiący Krystalicznie czyste rozmowy Komunikaty i sterowanie głosowe Więcej niż połączenia

 • 149,00 zł

  Jabra Style to zestaw słuchawkowy, dzięki któremu można jednocześnie swobodnie rozmawiać i pracować. Dyskretny design sprawia, że słuchawka nie rzuca się w oczy. Dzięki wbudowanemu przyciskowi obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta, natomiast parowanie przebiega w szybki i sprawny sposób. Aplikacja Znajdź mój zestaw Jabra uniemożliwia zgubienie słuchawki.

 • 249,00 zł

  Zestaw słuchawkowy bluetooth firmy Jabra. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję obsługi wielu połączeń oraz technologię NFC. Tryb MultiUse umożliwia sparowanie do 8 urządzeń lub połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Posiada także podwójny mikrofon. Produkt dostępny w kolorze czarnym.

 • 329,00 zł

  Słuchawka Bluetooth marki Jabra gwarantuje Ci pozostanie w kontakcie bez względu na to czy przebywasz na budowie czy w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo model Steel wyposażony został w niezawodną technologię Bluetooth 4.1.

 • 109,00 zł

  Jabra Talk 2 to słuchawka, które gwarantuje wysoką jakość dźwięku oraz wygodę użytkowania. Ergonomiczne wkładki pozwalają na osiągnięcie maksymalnego komfortu, a pojemna bateria umożliwia rozmowy przez cały dzień. Dedykowana aplikacja Jabra Assisant dodatkowo zwiększa funkcjonalność urządzenia i ułatwia obsługę.

 • 119,00 zł

  Bezprzewodowa słuchawka mono renomowanej marki Jabra wykonana w minimalistycznym stylu zapewni komfort noszenia i doskonałą jakość dźwięku. Specjalnie zaprojektowana do całodobowego użytku, słuchawka Mini została wyposażona w tryb oszczędzania baterii Power Nap.

Pokazuje 1 - 16 z 38 elementów

Ostatnio oglądane

Brak ostatnio oglądanych produktów